Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szerette volna befolyásoln...

Aki szerette volna befolyásolni a születendő babája nemét, sikerült? Illetve milyen módszert használtatok? Fiú után nagyon-nagyon lányt szeretnék.

Figyelt kérdés

#baba neme #lánytszeretnék
2023. jan. 30. 11:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a releváns válaszokat! A többieket kérem, inkább ne írjanak, a kérdés kiírásakor jeleztem, hogy olyanokat kérdezek, akik próbálták befolyásolni a baba nemét, nem olyanokat, akik csak gúnyolódni vannak itt, és nem érdekli őket ez a téma.
2023. jan. 30. 22:44
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen! 50-50% legyen már egy kis eszed...
2023. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miért vagy itt?
2023. febr. 1. 13:49
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A gond inkább az, hogy gyereket szeretnél miközben fogalmad sincs a megtermékenyülés folyamatairól.
2023. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos a diéta és a időzítés :)
2023. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dr. Czeizel Endre elmondta, hogy érdemes még a hüvely kémhatását befolyásolni. Állítólag ez 75%-os eredménnyel bejön...


„A teendő a nőre hárul: ha kislányt szeretnének, akkor egy liter víz és egy evőkanál tíz százalékos konyhai ecet elegyével kell hüvelyöblítést végeznie. Ha kisfiút szeretnének, ez az elegy álljon egy liter vízből és egy evőkanál szódabikarbónából! Az öblítés után jön a férfi, akinek harminc percen belül „helyt kell állnia” – magyarázza a módszer lényegét Czeizel doktor.

2023. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: ezt is próbáltam, sőt a maszturbálást is mert elvileg az orgazmus is befolyásolja a kémhatást, nem jött be, ellenben soha az életemben ennyire nevetségesen nem éreztem magamat és teljesen vágyölő kategória ez az előkészület :D
2023. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem is próbáltam. Nem tudnám elképzelni, hogy így álljunk neki. 3 fiam van.🙈😄
2023. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!