Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolhatja a 24. heti...

Befolyásolhatja a 24. heti cukorterhelés véreredményét ill. vizeletvizsgálati eredményét, hogy megfázás miatt szakorvosi javaslatra Bioparox-ot és Tantum Verdét használtam?

Figyelt kérdés
Sajnos már 3.alkalommal volt torokgyulladásom, amióta várandós vagyok...((( Ma már csak Tantum Verdét használtam és szerdán lenne esedékes a vizsgálat.
2015. máj. 31. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A cukorterhelést biztos, hogy nem befolyásolja, ha még ezután lesz. Bár szerintem előbb sem, ha lenne is minimális cukor (laktózt gyakran használnak a gyógyszergyártás során segédanyagként, vagy az ízesítő lehet valamilyen cukor), annyira mi

A vizeletet esetleg annyiban, hogy ha gyulladás volt a szervezetedben, ez esetleg megjelenhet a vizeletfehérje eredményben. De ez csak tipp.

2015. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-annyira minimális, hogy szerintem még az éhommit se befolyásolja nagy mértékben. (bocsi, szivat a laptopom :) )
2015. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos ami biztos alapon aznap reggel mellőzd. Előtte lévő napi kétlem hogy befolyásolja, maximum annyira, mint akármi amit megeszel vagy megiszol.
2015. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!