Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a terhességi...

Szerintetek ez a terhességi teszt pozitív vagy negatív? Nem kell forgatni, halvány, de látszik.

Figyelt kérdés
Kommentben a link.

2023. jan. 31. 06:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
2023. jan. 31. 06:56
 2/56 anonim ***** válasza:
30%

Nekem ez a negatív kategória.


Gyanítom, még nem is késik

2023. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%
Késik már? Elázott kicsit a teszt, de látni a második csíkot. 2 nap múlva ismételj!
2023. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Mióta megkaptam a 2.COVID oltásomat, azóta össze-vissza jön meg. 3 napja reggelente hányingerem van, volt mikor hánytam is. Plusz a mellem nagyon érzékeny. Nem tudom mit gondoljak. 41 vagyok, van egy lányom, nála is ugyanilyen volt az első tesztem. Megpróbálok venni valami másik fajtát, bár túl nagy választék nincs..Szinte mindet ugyanaz a cég gyártja.
2023. jan. 31. 07:07
 5/56 anonim ***** válasza:
32%
Negatív. Ha terhes leszel, nem kell képet feltenni és kérdezgetni, egyértelműen látszani fog, hogy pozitiv
2023. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el újra amit írtam. A lányomnál ugyanilyen volt a teszt és láss csodát, pozitív volt. Nem valami csitri vagyok. Élőben jobban látszik, páromnak rossz a szeme, de ő is látja. Amúgy miért fáj neked, ha megkérdezem? Ha ez nem tetszik, tovább lehet görgetni.
2023. jan. 31. 07:15
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 2nap múlva, ha terhes vagy azon már látszania kell "rendesen". Nekem aznap amikor megkellett volna jönnie ilyen halványka valami volt, 2nap múlva már szinte leugrott a csík a tesztről
2023. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Amúgy friss házasság, nem terveztünk babát. Szóval nem akarom bebeszélni magamnak, hogy de jó, ez pozitív. Papírjaink is csak most készülnek, Amerikában élünk.
2023. jan. 31. 07:18
 9/56 anonim ***** válasza:
16%
Nem fáj, Mucika. Megegyszer, ha terhes leszel, nem kell képet feltöltődés, mert egyértelműen pozitív lesz. Ha akarod, leirom ide neked, hogy JAJGRATULALOKEZCSODALATOSEGYERTELMUENPOZITIVMAJDLEUGRIKACSIKATESZTROL, de q valóság az, hogy ez negatív. Te is annak látod, csak egy kis hype-ot vársz a hozzád hasonloktol
2023. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva tesztelek újra. Itt sajnos nincs akkora választék,mint otthon.
2023. jan. 31. 07:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!