Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tesztek halvány pozitív...

Ezek a tesztek halvány pozitívak? És ha ifen, az hogy lehet?

Figyelt kérdés

Ezen a héten pénteken kellett volna megjönnie, ez helyett tegnap, kedden megjött. Hétfőn teszteltem egyet Predictor Earlyvel, mert furcsán éreztem magam,az full negatív lett. Tegnap hogy megjött, nem is gondoltam terhességre. Ma már nem vérzek,pedig tegnap nem egy kis maszat volt. Fáj nagyon a hasam. Most mi van ilyenkor?? Ez a teszt volt csak itthon. Szerintetek?


[link]

[link]



2023. jan. 25. 07:50
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Negatív
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez mind full negatív 😄
2023. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Száradás után picit jobban látszik a csík. Élőben teljesen kivehető.
2023. jan. 25. 08:15
 3/18 A kérdező kommentje:
2023. jan. 25. 08:15
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy nem maradt meg a baba. De én azért bemennék kórházba, hátha menthető. Vagy erős görcseid voltak és sok, darabos vérzés? Akkor valószínűleg nincs értelme.
2023. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

A száradási csík az száradási csík. Akkor kell pozitív legyen, mikor megcsinálod.

Pár nap múlva tesztelj újra.

2023. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Szia én várnék 2 napot és ugyan ilyen tesztel tesztelnék!ha erősödik akkor van remény!
2023. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Száradás után ugyan jobban látszik, de a csík már onnantól látszik, mikor felszívja a teszt a vizeletet. Várok akkor egy kicsit, az a tuti. Meg lehet veszek majd egy másik fajta tesztet is. Lehet hogy ez becsap.

A görcs erőssége olyan pontosan mint mikor megjön. Rendes pirosas rózsaszínes vérzés volt tegnap, bár nem darabos, de nekem nem is szokott az lenni.

2023. jan. 25. 08:33
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
a darabos vérzés vetélésre utal, azért kérdezte valaki
2023. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet elindult de nem maradt

Predictor earlyt csin@lj ha az x epilen van csík a predi wgyértelmű ha nincs akkor nincs semmi

2023. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami elindult.


Tusztàn kivehet csíkok, viszont a tünetek slapjàne t kémiai lesz.


Tesztelj 2 nap múlva, ha nem erősebb, akkor engedd el.


Magnèziumot a görcsre vehetsz be. (1000-1500mg)

2023. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!