Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy év után pozitív...

Több, mint egy év után pozitív lett a terhességi tesztem. Viszont mielőtt megcsináltam elkezdett görcsölni a hasam. Nem kicsit. KB 5 percig tartott de akkor nagyon fájt. A nőgyógyászom hívtam de egyelőre nem értem el. Ez lehet normális?

Figyelt kérdés

Szerintetek jelezhet gondot?

Attól félek hogy igen.

Másnak esetleg volt ilyen?

Nagyon korai terhesség lehet mert a tegnapi xepil teszt alig mutatta ki. Ma vettem komolyabbat azon már egyértelműen látszik.

Jelenleg már semmi bajom. Görcsölget a hasam alja kicsit de nem vészes. Tapasztalatok?



#teherbeeses #pozitívteszt
2023. jan. 23. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha el akar menni, el is fog. Kár ezen 4 hetes terhesen aggódni.
2023. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Igazából attól féltem hogy esetleg méhen kívüli terhesség jele. De mostanra megszűntek a görcsök és nemsokára megyek az orvosomhoz.
2023. jan. 23. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig görcsölgettem a pozitív teszt után. Persze nem nagyon, enyhe mensi görcsre hasonlított. Semmi gond nem volt. De persze ez semmit nem jelent a te esetedbeb
2023. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ráérsz 2 hét múlva orvoshoz menni. Mostmég semmitsem fog látni.
2023. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn is görcsöltem , volt olyan hogy egy egèsz èjszakán át görcsöltem elèggè intenzíven, ott elèggè megijedtem de nem volt semmi problèma szerencsère.

Magnèziumot szedjèl ( Magne b 6-ot, napi három szemet is szedhetsz, reggel , dèlben , este mondjuk) , ha nagyon görcsölnèl egyszerre 2 szemet is bevehetsz, nekem használt.

2023. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászok is ezt javasolják, ki milyen adagban.
2023. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedj magneziumot es maradj nyugton meg legalabb 1 hetig. Mert ha most mesz, meg azt se fogja tudni megmondani, hogy mehen belul van-e egyaltalan az embrio es ez egy halal felesleges kor lesz. Olyan 5 het korul mar latszodhat a petezsak, mehen belul, de ennyi.

Ha tutira akarsz menni, akkor 7 hetesen mesz.

2023. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Ne halgass másra,menjél nyugodtan az orvoshoz hisz a te gyereked nem másé
2023. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En gorcsoltem,barnaztam de hat nem vagyunk egyformak. Felkerestem a surgossegit csinaltak uh-ot ennyi. Nekem nem lett semmi hala istennek. Neked ne adj isten lehet,hogy lesz.Nem tudjatjuk! Remeljuk semmi rosszat nem jelent. Masbol nem indulhstunk ki.
2023. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden rendben azóta is. 😊🙏

Érdekes, mert egy levél gyógyszerrel mentem tesztet venni úgy fájt a hasam, végül szerencsére nem vettem be, akkor lett a teszt is pozitív.

Azóta nincs ilyen gond. Nem tudom mi lehetett. De már nem is aggaszt 😊

2023. febr. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!