Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tart általában a...

Hány napig tart általában a beágyazódási vérzés, milyen a szine, minősége, állaga? Kérem válaszoljatok! Fontos!

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt,hogy egyik este vettem észre egész napos meló után,hogy egy "tejeskávé" barna krémes izé van a bugyimon és kisebb volt mint egy 1ft-os.

De ennyi,se több se kevesebb!

2009. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg olyan mint amit az elöttem válaszoló leirt,de azért ne várd,mert nem midenkinek egyforma,valakinek semmi jele se,nekem például az első terhességemnél volt,most viszont még egy halványka pötty se.Mikorra nem várod? Tudod 2 egyforma szervezet nincs:) Sok sikert,remélem sikerül!
2009. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szééépen!:)
2009. szept. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!