Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 dpon negatív teszt, menzesz...

14 dpon negatív teszt, menzeszem sehol?

Figyelt kérdés

Mindig szoktam 12 dpotól érezni, hogy megjön 2 nap múlva , barnázás, görcsök, szédülés stb. Most semmit nem érzek ezekből, de mindkét mellbimbóm nagyon érzékeny, és leszakad a derekam úgy érzem. Ezek azért újak, mert akkor most hirtelen az összes fájdalmam teljesen más, és nem a megszokott.

5 és fél órát aludtam, de gondolom ez nem befolyásolta a reggeli tesztet egyáltalán.

Még nem zártam ki a babát, de manapság, akinek ekkor negatív azoknak javarészt már az is marad. Olvastam pár ellen példát, igyekszem bízni benne, hogy közéjük tartozom, és 2-3-4 nap múlva esetleg pozitív lesz.

Akiknek később mutatta ki, és a 14 dpo tuti tőlük kérdezném, hogy hány nappal később jelentkezett elsőnek a teszten a várva várt csík?


2023. febr. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos a 14 dpo vagy os tudod mikor volt ovud, ne reménykedj
2023. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

13 dpo-n vagyok. Tegnap kellett volna megjönnie, nálam is elmaradtak a szokásos tünetek, viszont megjelentek újak, például az átkozott mellviszeketés, ami egy-egy nap az őrületbe kerget, vagy a szárazság. A ma reggeli tesztem negatív... Úgy érzem hasonló hajóban evezünk, de én erre a hónapra elengedték.

Nagyon szurkolok neked!

2023. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már így, sajnos kémiai terhesség lett belőle. :(
2023. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem végülis még 14 dpo estéjén megjött pontosan tartva a napját, élénk pirosan indítva. Barátcserjét szedek egy hónapja, szerintem attól maradt el az összes görcs, és a menzesz előtti barnázás! Elég hamar ki tudta fejteni a hatását,de így könnyebb maga a menzesz is. Új hónap, új esély, és végülis még "csak" az 5. hónap próbálkozás volt.

2es azért szorítok nektek, amíg nem jön meg maradt még némi remény!

2023. febr. 6. 02:08
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Sajnálom kedves kérdező :(

Drukkolok a következő ciklusban 🤞

Nekem most sem jött még meg...

2023. febr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!