Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menzeszem De a...

1 hete késik a menzeszem De a terhességi teszt negatív. Lehetséges hogy terhes vagyok de a teszt még nem mutatja ki? Ovuteszten egy közepesen erős csík van a normál csík mellett. UI.: igen babát szeretnék.

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tudod mikor volt ovud? Mert ha már 14-15 nap is eltelt azóta. Akkor a tesztnek mutatnia kéne ha baba van. Nekem ovu után 12 nappal halvány de jól látható pozitív volt. Nemvárt napján pedig majdnem egyforma volt a két csík. Szóval ha középidőben volt ovud, és a teszted negatív akkor szinte biztos hogy nem vagy terhes :)
2023. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mikor ovulálok. Nemrég kezdtem el tesztelni ovuteszttel.Azt olvastam hogy ovuteszten mindig halvány a másosik csík ha erős akkor van ovuláció. de kizárt h ovulálok hisz megkellene jönnie.:O passz
2023. jan. 13. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pozitív az ovu teszt ha egyforma erősségű rajta a 2 csík..

Ha nemtudod mikor volt ovud, akkor honnan tudod, hogy mikor kell megjönnie?. Mármint egy átlagos ciklus úgy működik, hogy kb 14-15.ik napon van ovuláció.. És utána 14 nap a luteális szakasz... Ez egy 28-29 napos ciklus esetén van így. Ha csúszik az ovuláció, akkor csúszik a menzesz is. Hány naposak a ciklusaid általában? :)

2023. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
30-32 naposak a ciklusaim. Nem minden nő ovulál úgy ahogy az megvan írva. Attól hogy nemtudom mikor ovulálok attól még tudom mikor kell megjönnie :)
2023. jan. 13. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen azért is írtam hogy átlagos ciklus működik igy. És ovu tesztet hanyadik ciklus napon kezdted? Hany napig csinaltad? Es hogy hogy nem lett pozitiv? Vagy ma miért csináltál ovu tesztet? :) nem kötekedni szeretnék.. Csak segíteni
2023. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, kizárt hogy épp ovulálsz, hiszen negatív az ovulációs teszted. Volt olyan, hogy pozitív volt? Vagy eleve csak a ciklus második felében kezdtél tesztelni, aminek ugye gyakorlatilag semmi értelme. A rendelkezésre álló információk alapján lehetetlen megmondani, lehetséges-e a terhesség. Anovulációs ciklus is előfordulhat.
2023. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megcsúszott a ciklus és azért nem lett pozitív, illetve nem tudom milyen erősségű tesztel teszteltél. De az is lehet h simán csak késik.
2023. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán csak azér késhet mert vagy nem volt ovud a hónapban így majd csak az ovu után lesz kb 14 nappal mensi. Nekem ovu után 15.nap jön meg.

Volt olyan ciklusom hogy akkor volt az ovum mikor meg kellett volna jöjjön így 2 hetet késett.

2023. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3 napja kezdtem az ovutesztet. Mindegyik egyforma erősségű. Egy appba befotozom es aztirta hogy " magas"Van 50 darabom.így kitesztelem hogyan működöm.


#8as.simán megeshet hogy ez történik nálam.

2023. jan. 14. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Ovutesztel sajnos elkéstél... Ha atlagosan 30-32 naposak a ciklusaid akkor kb A ciklus 13 ik napjától kellene kezdenened az ovutesztelest 10 napig mindennap egyidőben. Csak akkor tudnád biztosra, hogyan is működsz :)
2023. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!