Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek mensi előtt...

Van olyan, akinek mensi előtt egy héttel, vagy azon belül fogant a babája?

Figyelt kérdés
Megjött ugyan úgy vagy elmaradt? Mikor teszteltetek pozitívat? Volt valamilyen tünetetek?

2023. febr. 5. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nem jöhet meg, hiszen akkor tudott teherbe esni, ha akkor volt ovulációja. Ovuláció után meg nem lehet rögtön menstruáció. Ha nem lesz terhes, akkor a menstruáció is késni fog, hiszen később volt ovu. Ha terhes lesz, akkor meg nem jön meg.
2023. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik pillanatban megjöhetett volna, de a biztonság kedvéért vette be escapellét - most harmadikos.

Semmi tünetem nem volt, csak rég jött meg és ezért csináltam tesztet

2023. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi előtti 10 napban volt peteérésem ez tuti. 9.én voltam vérvételen, ott látszott hogy még nem volt ovuláció, majd 19.én már pozitívat teszteltem, igaz nagyon halvány volt.

Akkor nem gondoltam semmire, hogy bármilyen tünetem is lenne, mert azt hittem ez egy ilyen anovulációs hónap volt. Illetve nekem szoktak premens tüneteim is lenni. Amire így visszagondolva ráfoghatnám, hogy az volt: néztem a tükörben magam, hogy milyen furák a mellbimbóim illetve többször is szédültem pár mp-re tesztelés előtti 2 napban. Nem tudom ezek azok voltak e, lehet teljesen független.

2023. febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 ez kb teljesen normális idő legt{bb nö mensi előt 12-16 nappal esik teherbe
2023. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
22. ciklusnapon fogant a baba. Tesztelgettem, mint egy idióta, sosem késett a menzeszem, mégis negatív volt a teszt, nem értettem, mi van. :D Aztán 34. nap halvány pozitív lett. (26 napos a ciklusom.)
2023. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es

A 9.i vérvétel az a 21. Napon volt és 28-29 naposak a ciklusaim. A peteérésem mindig középidőben volt, úgyhogy nálam ez nem volt normális

2023. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a válaszokat 🫶
2023. febr. 6. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!