Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos szerint 1 hettel...

Az orvos szerint 1 hettel kesobb fogant a baba, de hogy lehetseges, ha a teszt? Tobbi lent

Figyelt kérdés
utolso mensim aprilis 19 en volt , majus 15-en 17 en pozitiv lett a tesztem !! mensi szerint 7 hetes kellene legyek , de meg csak 6 ! ha keson fogant 31 napos ciklussal , hogy volt lehetseges hogy mar a tesztem pozi lett olyan hamar ! ovulaciom majus 3-4 en kellett legyen -orvos szerint kesobb ...nem ertem !! vagy akkor megis 7 hetes vagyok mar , ?

2017. jún. 7. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nàlam ugyanez a helyzet,mikor mentem vissza a dokihoz aznap tőltöttem a 7 hetet.De a doki szerint 6 hetes vagyok,de tisztában vagyok vele hogy mikor fogant.Vélemènyem szerint lenaradt 1 héttem az embrio.De sokat kutakodtam utànna ès sokan jàrtak is és behoztàk 12 hétig a lemaradàst.
2017. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam hogy lehet nem fejlodott egy hetig rendesen !! :) gratula ,most hany hetes vagY?
2017. jún. 7. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:

En felirtam magamnak az elejen minket datumot.

A 20. Hét környékén mar egyeztek a napok. Kesobb a 28?. Heti uh hoz viszonyitottunk mindent.

2017. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 6 héttel volt kisebb a teehességem utolsó menzi 2016. Március 1 az április kimaradt május 5.-én lett pozitív a teszt. Menzi szerint 11 hetesnek kellett volna hogy legyek az orvos 5+4 hetes terhességet állapított meg. Azóta már megszületett 5 hónapos nagylány
2017. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1 es vàlaszolo vagyok az elmarad menstruácioho hoz képest holnap lennèk 8 hetes.De igy csak 6 hetes ès 6 napos.Remélem minden rendben van odabenn😁
2017. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
voltal dokinal meg ? :) en hetfon akarok menni
2017. jún. 7. 10:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Multhèt csütörtökön voltam nàla ès 2 hét mulva hivott vissza,igy jövőhét csűtörtökön kell mennem vissza.Drukolok hogy minden renben legyen odabenn😊
2017. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszi , remelem :) :D ma megyek egy dokihoz , de csak ugy kell intezzek valamit es kellett kerjek kuldopapirt , lehet megvizsgal az is , nem lehet tudni .. :)
2017. jún. 7. 10:26
 9/16 anonim ***** válasza:
1 es vagyok amugy neked milyen méreteket mért?Az sem kizàrt àm hogy 1-2 mm ert elmèrt és az màr tud vàltoztatni a terhesègi koron.
2017. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció szerint 7+1 hetesen voltam ultrahangon, de aszerint 6+2 hetes voltam. Most már a heteknek megfelelő a mérete és szépen növekedik.
2017. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!