Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem első, második,...

Akiknek nem első, második, harmadik alkalomra jön össze. Milyen gyakran van szex?

Figyelt kérdés
Elnézést a belekérdezésért, de valahogy azt látom a kérdéseket olvasva, mintha nem minden nap, vagy minden másnap élveznék egymást a párok... hanem hőgörbék, meg számolások... elnézést, nyilván van akinek valami oknál fogva nehezen megy, ez csak egy kis "közvélemény kutatás" lenne. A "legtutibb" módszer nem az ha a ciklus minden vagy minden másnapján élvezzük egymást? Azt mondják ha minden o.k. akkor is csak 20-30% az esély... ezt vajon olyan pároknál számolták akik legalább minden másnap szerelmeskednek és nem csak középen?! Csak kíváncsiskodom, nem akarok senkit megbántani.
2010. okt. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
a 20-30% állítólag akkor van, ha minden ok és jó időben van együtt a páros. (tehát aznap, amikor a tüszőrepedés van, mindegy, hogy előtte hányszor vagy milyen gyakran). nekünk sajna elég hosszú "tapasztalatunk" van. és nem jött be a minden nap, a minden másnap és a minden harmadik nap sem, a véletlenszerűen sem és az sem, ha akkor voltunk együtt, amikor jól esik... más meg azonnal teherbe esik "ha a férje az ágya szélére ül". én már elfogadtam, hogy ez ilyen. (és sajnos úgy tűnik, hogy mindenre van példa, tehát úgysem mondja meg senki, hogy terhes leszel-e előre, pedig nagyon jó lenne...)
2010. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem válaszolóval,nekünk sem jött be eddig semmi,sem a naponta,sem a két naponta,sem a három naponta,sem az önmegtartóztatás ovu előtt..Sem az este,sem a reggel..Most már ott tartunk,hogy hajnalra felhúzzuk az órát,és ovu.környékén hajnalban vagyunk együtt,naponta,két naponta.Tudom,nem éppen romantikus,de előtte beiktatok "bemelegítésnek" egy hátmasszázst,ezt a férjem nagyon szereti,és utána jöhet a szex.Olyankor jó fáradtak vagyunk pár napig,a korai ébredés miatt,de nem baj,remélem nem sokára "betalálunk"!
2010. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk sem jött be a 2 naponta szex, sem a pontban ovulációkor szex, az ovuláció előtti-utáni sem.

Valakinél véletlenül is összejön, más meg kipróbálhat mindent, akkor sem jön. Pedig mi egészségesek is vagyunk...

2010. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!