Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt a szülés utáni...

Milyen volt a szülés utáni első szex?

Figyelt kérdés
Meddig vártatok vele? Nehezen ment? Élveztétek?
2011. márc. 2. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát az elmaradt:)mert mire lett volna addig a férjem lepattant egy másik nővel.
2011. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6 het utan volt az elso,es fantasztikus volt,mindketten ki voltunk mar ehezve :)
2011. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Császáros voltam. Vártam, de kicsit izgultam is, addigra elég régóta nem voltunk már együtt (komplikációk a terhesség alatt, amniocentézis, stb.).

Az első együttlétünk a szülés után olyan volt, mintha újból elveszítettem volna a szüzességemet. Kicsit fájdalmas volt...

2011. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hét után volt, és egyáltalán nem élveztem. Fájt is, kellemetlen is volt!

Úgy igazán 10,5 hónap után állt helyre a dolog részemről. Azóta viszont még jobb, mint előtte volt! :)

2011. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes vizsgálat után, háááát, nem az volt a legjobb. Tiszta hülyeség, de izgultam, mint egy tini aki épp készül elveszíteni a szüzességét :)

Sajnos picit fájt (gátvarrás), de gyakoroltunk eleget, utána minden egyes alkalom jobb lett. Ja, a férjem élvezte.

2011. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Behatolás nélkül 5 hét múlva voltunk együtt, már nem bírtuk tovább, előtte még véreztem.

7 héttel szülés után tudtam rávenni magam (belső és külső varrataim is voltak) a normál szexre, de az kb. három hónapig minden alkalommal fájt még egy csomó síkosítóval is.

Most már jobb, mint szülés előtt. (4 hónapja szültem)

2011. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4-5 hónap volt mire sikerült. Rettenetes fájdalmaim voltak, mintha tűvel szúrkáltak volna. Utána is beletelt még jó időbe, míg újra sikerült élveznem...
2011. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó,de mi is több hetet vártunk vele.
2011. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes kontroll napján volt. 'Pályafutásom' egyik legjobb együttléte volt. :)
2011. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!