Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szerdán délután volt az...

Ha szerdán délután volt az első tojcsis nap, akkor késő lehet a csütörtök reggeli szex?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 20:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
35%
Könyörgöm, mi az a "tojcsis nap"???
2009. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%
tojcsis, anyám... pf
2009. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Nagy az Isten állatkertje :-D
2009. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%

veletek az élen...bunkók.

kedves kérdező:pont jókor voltatok együtt.én úgy tudom hogy a tojcsis folyás után van a pé.sok sikert.az ilyen tuskókkal meg ne is foglalkozz.manapság egynéhányember akit még nőnek sem neveznék azért jár erre az oldalra h belekössön az emberekbe.de nem kell ezekre reagálni azt majd megunják.

2009. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
39%
Kedves bunkózó! Ki is a bunkó? Megkérdezem, hogy mi a jó anyámat jelent az, hogy "tojcsis nap" és akkor én ezért bunkó vagyok? Miért nem lehet felnőtt ember módjára leírni, hogy mi a kínkeserve van? Tojcsis... Kibogozom, hogy a tojcsi valószínűleg tojást jelent a tizenévesek nyelvezetében (mármint úgy 12 év körül), de ettől még mindig nem fogom tudni, hogy a folyására gondol. Örülök, hogy ti így megértitek egymást és elkommunikáltok ezen a szinten, de szerintem a kérdező megtisztelhetné az oldal látogatóit (akiktől választ vár) annyival, hogy leírja, pontosan mire is gondol. Így lehet, hogy egynél több választ is kapna a kérdésére.
2009. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
nem, elvileg lehet bab, de legközelebb akkor kell csinálni, amikor a tojásfehérjés nyálka van, mert ez a legjobb közeg a sperma feljutásához a petevezetőbe.
2009. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
42%
a bunkózó vagyok.te pedig megtistelhetnéd az oldal látogatóit,főleg a kérdezőt azzal h normálisan válaszolsz a kérdésére.ha pedig nem tudod h mit jelent egynéhány kifejezés akkor hagyd meg a válaszolás lehetőségét olyan személyeknek,akik értik miről van szó.aztán lehet megint lepontozni.szerintem az ilyen bunkó emberekkel,mint az első 3 válaszoló,van tele az isten állatkertje.aztán még ti írjátok a másikra.na menjetek a .......!!!!
2009. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
36%
Már bocs, de szerintem az első válaszban semmi bunkó nem volt. Ellentétben a tiéddel. Ha ezen képes vagy így kiakadni... Nevetséges, hogy ide elvileg felnőtt nők, anyukák írnak. Színvonal...
2009. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
40%
Te jó ég... Én is csak néztem. Aztán a válaszokból leesett, hogy mire gondolsz. Most komolyan, értem, hogy rövidítünk, meg babuci babuci gügyögünk, de ilyet azért nem szégyelltek leírni? Tojcsis nap.. Mintha a másfél éves kislányom mondta volna, nem egy felnőtt nő. Ráadásul nyilvánosan.
2009. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tojásfehérje szerű nyákom van legalább 3 napig. Abban az időszakban kétszer együtt voltunk. Utána lesz egy kicsit krémes 2-3 nap, majd "szárazság" jön.
2009. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!