Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után gyenge...

Kémiai terhesség után gyenge vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kémiai terhességem volt, egy hét késés, egy 8 nap halvány teszt. Alig vártam, hogy megjöjjön, bekészültem gyógyszerrel, erre alig volt valami. Rendesen megjött, nem csak pecsételés, de 4 napig tartott, nem fájt, és igen kevés is volt. Aggódom, hogy nem tisztult ki rendesen, ennél mindig erősebb szokott lenni. Kell aggódni? Volt már valaki így?


2023. febr. 6. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet szerintem :)
2023. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány, de pozitív, még mindig.
2023. febr. 6. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem sem volt erösebb mint egy rendes menzi

De pròbálj pár nap után még tesztelni,hát ha :)

2023. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhes biztosan nem vagyok. Mármint normálisan. Eszembe jutott még, hogy nehogy méhen kívüli legyen. :( 11 napja halvány csík még lehet, hogy csak lassan ürül ki a hcg? Mennyi fér bele?
2023. febr. 6. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érdemes lenne megnézetni egy orvossal, vérvétllel követni.
2023. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is erősítem az 5-ös véleményét, ha ilyen régóta halvány pozi a teszt (1-es vagyok)
2023. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kémiai terhességemnél 4 nap nagyon megvolt, majd 6 napig még enyhén, de így is elmentem oevoshoz mikor elmúlt. Engem az nyugtatott meg teljesen. Semmiképp nem árt, ha megnézeted magad. Tudom, nem szívesen jár oda az ember, de ha véletlenül baj van, nagyobb rosszat tudsz megelőzni.
2023. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez most nem hiányzott... :/ De köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!