Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség esetén mikor...

Kémiai terhesség esetén mikor kell orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy nem méhen kívüli, vagy nem missed ab, tehát nem kell beavatkozás? Meddig "szoktatok" várni? 4 napja késik, az összes tesztem nagyon halvány azóta is. Majd' leszakad a derekam. Nem akarom túlaggódni, és rohanni az orvoshoz, de bizonytalan vagyok. Várom nagyon, hogy megjöjjön.
2023. jan. 31. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a 6.ban mennék ha addig nem történik semmi!
2023. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad, ha rosszul vagy.
2023. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem vagyok rosszul, a derékfájás az egyetlen tünetem, és az sem biztos, hogy összefügg ezzel.
2023. jan. 31. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Én megnézném a teszted is, mert volt már aki azt írta halvány, közben meg szép pozi volt és csak magát stresszelte. A teszt erősödni max egy hétig fog kb nem várttól, de ha nem erősödik az lehet gyanú méhen kívülire. Kémiainál nagyon hamar halványul, pl egyik nap még halvány pozi másnap meg hómező....de ott fokozatosan halványodik is, ha stagnál azzal inkább megnézetném magam egy hét után. De nem látjuk a teszted így passz. Kitartás.
2023. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Töltöttem már fel képet róla, igazából írtátok, hogy ugyanazzal teszteljek, azóta ugyanazzal tesztelek, és pontosan ugyanolyan minden tesztem már 5 napja. (talán a mai végre elkezdett halványodni!)

[link]

2023. jan. 31. 10:55
 6/11 A kérdező kommentje:
[link] ez az utóbbi 3 nap. Ez biztos, hogy nem rendes terhesség.
2023. jan. 31. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy érzékeny tesztet? Az lehet mutatna is valamit.
2023. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felesleges érzékeny teszt... ha ennyi ideje nem erősödnek sőt gyengülnek, akkor ez nem terhesség. 5 nap alatt már a 25-ös x-epil teszt is pozi lenne.

Sajnálom kérdező, ez így bizonyosan kémiai. Ha nem jön meg 2-3 napon belül, vagy, ha valami jobban fáj a megszokottnál pl rosszabb, mint a mensi görcs, akkor viszont azonnal doki. Ha megjön szépen, akkor nem lesz gond, ilyenkor még nem szükséges művi befejezés, hiszen még petezsák sincs ilyenkor.

Sajnálom.

2023. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, már voltam terhes, és akkor ezekről a gagyi tesztekről is leugrott már a csík ilyenkor. :( Bárcsak minél előbb megjönne!
2023. jan. 31. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt kémiai,nem várt napján szép erős tesztje volt majd egy hét elteltével megjött neki.


Nekem gyenge menstruáció mellett volt pozitívan tesztem,doki méhen kívülire gyanakodott, belül volt...de 9.héten missed ab lett.

2023. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!