Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen korán tünet?

Lehet ilyen korán tünet?

Figyelt kérdés
10 napja, peteérés környékén védekezés nélkül együtt voltunk a párommal. Ma reggel óta hányingerem van és furcsán érzem a hasam és a melleim. Lehetnek ezek már jelek, hogy sikerült?

2023. febr. 8. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha a jelek azért vannak mert sikerült. Tesztelj egyett predictor early mutatja a legkorábban.

Ha nem + akkor nem attól van hányingered.

2023. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább bemagyarázod. Tél van, vírusok jönnek, mennek, bármitől lehet hányingered
2023. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai lenne, hogy ilyen tünetek legyenek. Lehet a közlekedő menstruáció jele is. Várd meg, míg késik, aztán tesztelj, az a biztos.
2023. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhesség okozza a tüneteket, akkor a teszt is mutatja. Ha nem mutatja a teszt, akkor nem attól van hányingered.
2023. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg arra gondoltam, hogy lehet a vitamin okozza? Tesztelek majd mindenképp, de 2 napot várni szeretnék még.
2023. febr. 8. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?
2023. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én peteérés után kb. pont 10 nappal már éreztem, hogy a melleim fájnak, amik előtte soha. Ez mind a 2 terhességemnél, tudtam, hogy pozitív lesz a tesztem. Elég korán már halvány is volt, menstruáció előtt.
2023. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én éreztem 10 nap után has szurkálast (nem menzeszes fájdalmat) puffadást és has feszülést.🙏🏻
2023. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tüneteket a hcg okozza. Ha van tünet, van annyi Hcg is, amit egy teszt kimutat.

Ha még nem akarsz tesztelni akkor még várnod kell az eredményre.

2023. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
10 nappal később semmi ilyen tünet nincsen.
2023. febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!