Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többedik terhességet megélt...

Többedik terhességet megélt anyukák! Terhességi tünetek milyen korán jelentkeztek nálatok?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban összefoglalom! :) Van 2 gyerkőcöm már ès volt 2 terhességem, ahol nem maradt meg a baba. A 4-ből 3-szor 2 nappal az aktus után megszédültem. Többi tünet csak a nem várt után jelentkezett. 1.5 nappal ovuláció előtt voltunk most együtt. 2 napra rá megint megszédültem. Ami viszont furcsa, hogy most jött minden. Fejfájás, szagérzékenység, èmelygés, meg mintha nehezebb lenne a méhem.Olyan mintha egy pici kavicsot raktak volna bele, vagy nem is tudom hogy írjam.. És még csak ovu után vagyok 4!!! nappal. Nem igazán értem. Nem terveztük a babát. Nem gond, ha jön. Várni fogjuk. Csak nem tudom hova tenni ezeket a tüneteket. Teszteléshez még korán lenne.Létezhet , hogy mivel már 5.terhességem lenne hivatalosan, így előbb jönnek a tünetek? Férjem szerint beképzelem, de azt biztos nem, mivel már voltam terhes és totálisan semleges érzésem van. Nem gond , ha jön, az sem ha nem. Valakinek ötlet? Ja és előbb nem foganhatott. Védekeztünk is előtte , illetve Januárban még meg volt. Köszönöm, ha elolvassátok és válaszoltok! :)

2018. febr. 9. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj két hetet, aztán csinálj egy tesztet... 😊 Egyébként lehet a frontok miatt is rossz közérzeted, én is szédelgek 3 napja folyamatosan.
2018. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm :) Akkor lehet csak az időjárás szórakozik. Bár nekem azért kicsit gyanús. Mindenképp tesztelek majd, ha már lehet és meg fogom írni itt! :)
2018. febr. 9. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt szokják mondani minden terhesség más.Máshogy éli meg az ember.

Nálam semmi tünet nem volt egyiknél se, csak a ,,zabálás" az viszont nagyon.

2018. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eredmény:

[link]

Ismét rácáfoltam a "lehetetlenre". :)

2018. febr. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!