Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a menstruációm...

Miért nem jön a menstruációm 5 nap késés után? Nem akarok terhes lenni

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekeztünk gumi óvszerrel, sose szakadt ki, sose csúszott le, semmi. Aztán most 5 napja mégis késik a menstruációm.
2023. febr. 8. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolom, hogy terhes vagy. Egyszerűen csak nem jött meg, vagyunk így néhányan még.
2023. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj kérdező de butaságokat írsz...

Még nem tudtam, hogy terhes vagyok 5. Héten derült ki és addig rendszerességgel szedtem antidepresszánsokat (nem is egy félét! minden nap), dohányoztam. Semmiben nem befolyásolta a picit, sőt a szüli napomon a férjemmel és a barátainkkal elég rendesen becsíptünk.


Terhesen gyökérkezelték az egyik fogam érzéstelenítőbel 35 hetesen mert a terhesség ráment.

20 hét körül voltam beteg és igaz babáknak való de gyógyszert szedtem rá.


Semmi baja a babámnak teljesen egészségesen született, normális súly, méret, nincsen semmi genetikai betegsége.

2023. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szülinapomon*
2023. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mimdig gumival szexeltek nem értem hogy lehetnél terhes, ha nem szakadt ki soha meg főlleg...

Sajnos nem ilyen egyszerű teherbe esni.

Bármitől késhet, nekem ki is szokott maradni 1-1 hónapot néha néha.

2023. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj már egy nyomorult tesztet. Ennyi késés után mar kb bármikor kimutatja, ha pozitív.
2023. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
2023. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!