Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt ma,...

Pozitív ovulációs teszt ma, mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt produkáltam pozitív ovulációs tesztet. Ma mindenképpen együtt leszünk a párommal, de mikor érdemes még? Ezután mennyi ideig van még esély arra, hogy időben odaér a sperma a petéhez? 😅

2023. febr. 8. 13:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Csináltam ma is tesztet, ma még erőssebbnek látom, szóval feltételezem akkor ma van a napja :D Így akkor jó is, hogy tegnap együtt voltunk nem? Meg persze ma is ez a terv.. :D
2023. febr. 9. 14:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szerencsétek!
2023. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez lehet buta kérdés, de ha van peteérés és még tudja is az ember, hogy mikor kell együtt lennünk, mennyire lehet biztos az, hogy megfogan a baba? Persze tudom sok összetevő, de ti mit gondoltok? És mondjuk azt, hogy minkét fél egészséges :)
2023. febr. 11. 17:33
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13! Fiatalon 25%, idővel csökken. Szóval, ha tudod, hogy "jókor" voltatok együtt, mégse jött össze, egyáltalán nem kell még bepánikolni.
2023. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében megfogan, de kivételek itt is vannak.
2023. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg csak úgy a biológiai része gondolkodtatott el :)
2023. febr. 11. 20:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Na ez az. Számomra nem egyértelmű mikor pozitív teljesen ez a teszt. Én most szeretnék először rendelni, hogy megnézzem amit érzek valós-e...de ott vannak az órák hiába érthető a biológia azért matekozni kell. Különben sikerült?:)
2023. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapot próbálkoztunk mire összejött. (sajnos nem maradt meg a baba) Ez alatt az idő alatt nem végig használtam ovu tesztet de sokszor. Amikor összejött akkor épp nem. Pedig nagyon kíváncsi lennék, hogy mit mutatott volna, mert később fogant. Kíváncsi lennék, hogy egyszerűen csak később volt az ovu abban a hónapban, vagy máskor is "rosszul használtuk". 😅 Volt olyan hónap egyébként, hogy egyértelmű pozitív volt (két egyforma erős csík), aztán negatív...aztán pár nap múlva majdnem erősebb volt a csík mint a kontroll 🤷‍♀️ Nagyon sok mindennek kell klappolnia ahhoz, hogy összejöjjön, úgyhogy ne ess kétségbe, ha nem sikerül. Mondjuk pont ezért hihetetlen, hogy valakinek meg elsőre összejön. Mindenesetre sok sikert ☺️
2023. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!