Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, kezdek kifutni az időből, de sehol egy potenciális apajelölt?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve nagyon. Mindig is anya szerettem volna lenni, de egyszerűen még a közelében sem voltam soha ennek egyik párkapcsolatomban sem.

Kezdjük úgy, hogy többségében nagyon durva arcokat fogtam ki, akikkel elképzelhetetlen lett volna bármi, hiszen nagyjából magukat se tudták eltartani, meg nem is voltak rendes emberek. Amint ezekre rájöttem, fel is számoltam ezeket a dolgokat.

Akiket ígéretesnek tartottam volna, ott ők dobbantottak mellőlem.

Áttúrtam az összes netes társkeresőt, próbálkoztam mindenfele ismerkedni, de mindig belefutok, ismerőseim is mondják már, hogy ilyen nincs. Hiszen én egy intelligens nő vagyok, mindig is eltartottam magam, egzisztenciám is van, meg jellemileg sem vagyok gáz. (Persze vannak rossz tulajdonságaim, de nem több, mint másnak.)

Azon is gondolkodtam, hogy valamelyik delikvenssel megbeszélem, hogy hozzunk össze egy gyereket, persze mindenféle kötelezettség nélkül a részéről. Ez vajon működhetne?

Nők ti mit tennétek hasonló helyzetben? Az az igazság, hogy már nem kicsit vagyok kiábrándulva társkeresés terén, alig tudom már rávenni magam a keresgélésre, már tényleg gyereket szeretnék, mert tudom, hogy egy nő életében ezt nem lehet akármikor.



2023. febr. 13. 09:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Mesterséges megtermékenyítés?


Nem tudom miért mindenki “privátban” próbálja megoldani, amikor erre vannak klinikák, ahol segítenek teherbe esni, akkor nem jelenik meg három év múlva apuka, hogy mégis szeretne részt venni a gyerek életében.

2023. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős vagy? A nagynéném pl 35 volt, amikor találkozott a párjával, 39 évesen szült.
2023. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

"Kezdjük úgy, hogy többségében nagyon durva arcokat fogtam ki, akikkel elképzelhetetlen lett volna bármi"


Ennek oka van, hogy ilyen embereket fogsz ki. Akinek magának is megvannak a kezeletlen problémái, maga is rosszul választ partnert.

Pszichológushoz kellene járnod, hogy feltárd az okokat. Alacsony önbecsülés, önbizalomhiány, sok minden lehet a háttérben.

Meg persze mindezek gyökere: a rossz családi minta.

2023. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is egyből jutott eszembe ,hogy valószínű ennek is oka van, hogy mindig rossz arcokat választasz. Elsőre az önbizalomhiány ugrott be nekem is. Egy kis önismeret szerintem segíteni fog.
2023. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Örökbefogadás már egyedülállóként is nagyon akadályoztatott sajnos.


Mesterséges megtermékenyítés egyedülállóknak lehetséges de itt leírják hogy feltételekhez kötik:

[link]


Nem hiszem hogy sokan jelentkeznének csak spermadonornak úgy hogy utána bármikor perelhetőek gyerektartásért. Azért ez finoman szólva is kockázatos egy férfinak egy jó menetért, amúgy meg ennyire nem önzetlen senki.


Esetleg keress kifejezetten ezt kiemelve párt hogy gyerekvállaláshoz keresel és legalább azok kiszelektálódnak akik nem akarnak.

Persze utána is baromi nehéz találni valakit, de ennyi erővel bárki jó lehet, max elválsz. Persze ezt én se tartom jónak.


Azért nagyon nehéz a gyereknevelés, főleg ha nem a szerencsés lapokat dobja a gép a babához. Hidd el nagyon jól jön ott egy támogató férj, gondoskodó apa. Nekem nem annyira vészes a babám, meg a terhességem is közepesen volt problémás, de a férjem nélkül lehet most mélydepresszióban lennék, ahelyett hogy néha morgok. Emiatt én semmiképp nem ajánlom az egyedüli vállalást.

Próbálj máshol keresni vagy más szöveggel, más oldalakon. Nem írtad hány éves vagy de nem adnám még fel a helyedben.

2023. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Lombik programban egyedülálló nők csak akkor vehetnek részt, ha bizonyítottan fennáll náluk a meddőség, vagy megállapítják, hogy fenyegetően közeledik számukra a fogamzóképtelen kor."

Még nem tartok ott, hogy fenyegetően közeledik az a kor, de ha minden kötél szakad, gondolok majd erre. 30 körül vagyok még csak.


3. válaszoló: voltam már 1-2 helyen, pl. családállításon, de pszichológusnál még tényleg nem. Illetve párszor már próbáltam időpontot kérni, de full teltház volt az összesnél, akivel próbálkoztam eddig, de akkor megfogadom a tanácsot, és keresek tovább.

2023. febr. 13. 09:36
 7/28 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, nyilván jól jönne a segítség a nevelésben, annyi, hogy szerencsére támogató anyukám van, és rá biztos számíthatnék.


Én is azt hiszem, nem nagyon van ilyen önzetlen fazon, aki ebben segít, de lehet megpróbálom azt az opciót, hogy kiírom, hogy kifejezetten erre keresek partnert. Biztos van pasiban is olyan, aki már nagyon akar gyereket.

2023. febr. 13. 09:42
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig idiótákkal voltam kerestem a nagy szerelmet. Aztán rájöttem, hogy nem a rózsaszín ködös szerelmet kell keresni hanem egy társat. A férjemmel ugy jöttem össze, hogy lesz ami lesz igazaból a kemia megvolt, és azt is tudtam, hogy egy nagyon kedves jó ember, meg jól éreztük magunkat együtt de közel sem a mindent elsöprő szerelem amiket addig hajtottam, igazából nem volt semmi extra teljesen racionálisan láttam a dolgokat és a kapcsolatunkat. Na azóta eltelt jópár év van család saját ház, mindent együtt csináltunk életem legjobb döntése volt esélyt adni a dolognak.
2023. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező! Merre élsz???

Írhatok neked privit?

2023. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Igazából én se a nagy szerelmet keresem, csak olyat, aki legalább egy átlag szintet megüt, és ne kelljen szégyellnem az életvitele/függőségei/meg az életcél nélküli tengés-lengés miatt. :/

De ilyet se találok!

2023. febr. 13. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!