Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörtént már veletek, hogy...

Megtörtént már veletek, hogy negatív teszt után kiderült hogy kismamik vagytok?

Figyelt kérdés

9.napja késik,abbahagytam a fogamzásgátlót egy hónapja.

2 tesztet csináltam eddig,mind a kettő negatív.Van esély hogy legyen baba?Járt már valaki hasonlóan?


2010. okt. 5. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy mivel nekem nem volt szabályos ciklusom, csak úgy csináltam egy tesztet szerdán, hátha. Nem mutatott semmit, de elraktam a szekrénybe. Nem tudom miért, ne kérdezd. Két nappal később, pénteken, amikor elővettem, hogy kidobom, már rajta volt a 2 csík (párom mondta is, hogy az biztos rossz, ne törődjek vele). Na gondolhatod. Azonnal csináltam még egyet, azon nagyon halványan látszódott csak a 2 csík. Majd hétfőn csináltam egy harmadik tesztet, na azon már nagyon erősen látszódott a 2 csík.

Most 1 éves a nagylegény. :)

2010. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel ez történt.

Ő már érezte,hogy babát vár,és már a mensijének is meg kellett volna jönnie.

Mivel nem jött meg,csinált egy tesztet,ami negatív lett.

Elment a dokihoz,aki megerősítette abban,hogy terhes.


Most decemberben fog szülni.


Gondolom,nem volt elég érzékeny a teszt amit vett,vagy pedig más oka volt nem tudom.

2010. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4.ik teszt lett pozitív, mondjuk kétnaponta csináltam, mert már addigra 2 hetet késett. Most 16 hetes :)
2010. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg úgy történt, hogy késői peteérésem volt, amikor teherbe estem, ezért abban a hónapban megjött. Aztán köv. ciklusban már nem menstruáltam és + lett a teszt is. A nőgyógyász pedig mondta, hogy nagyobb a baba, mint kéne (így saccolták az időt be). Már 3 hónapos a picike :)
2010. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyan még nem voltam terhes, de fog.gátlót már szedtem és szerintem a késést nálad az okozhatja, hogy nemrégen hagytad abba a gyógyszert és felborította a hormonháztartásod. majd idővel helyreáll neked is. de viszont attól hogy valaki negatívat tesztel, attól még lehet terhes simán.
2010. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mikor csináljam szerintetek a kövi tesztet?
2010. okt. 5. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét - 10 nap múlva.
2010. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!