Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik mint egy félőrült...

Azok, akik mint egy félőrült tesztelgetnek az 5. dpo-tól kezdve, aztán a negatívnál negatívabb teszteket töltögetik fel és várják, hogy valaki lássa a nem létező csíkot, azok miért nem mennek el HCG vérvételre?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Egy predi teszt nem is olcsó, ennyi erővel miért nem megy el vérvételre, ami tök egyértelműen megmondja, hogy terhes vagy sem?

Ha már annyira türelmetlen, hogy nem tud várni pàr napot…


2023. febr. 16. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

A predit 2 perc alatt megveszem, a vérvételre nálunk kb 6 ra oda kell érni, hogy még legyen sorszám és kb 2 órát kell várni.

Mondjuk én nem rakom fel hogy van e ott valami mert eltudom dönteni.

2023. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert az egyértelműen kimutatná, hogy nem terhesek, és akkor elszáll a remény.
2023. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Synlabban nem biztos, hogy időpont nélkül leveszik a vért, beutaló nélkül pedig nem sétálhatok be az sztk-ba. A tesztet meg amúgy is előre vásároljuk mi, aki türelmetlenül nem tudunk várni néhány napot.


De amúgy jogos, kérhetnénk időpontot magánlaborba már a pozitív LH teszt napján is, csak a vizelet alapú tesztet munkaidő előtt is meg tudom csinálni otthon, nem kell emiatt késnem.


Ide sose töltöttem fel tesztet de olyan volt már, hogy 8. dpon csináltam egyet, majd 2 naponta...

2023. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom olyanok is akadnak, akik félnek a tűtől. Vagy tényleg a konkrét eredménytől tartanak, ami még a kis illúziót is összetöri.
2023. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oké, ezek mondhatni érthetőek. És ha nem tudja eldönteni egy tesztről, hogy pozitív vagy sem, akkor ahelyett, hogy feltölti, és győzködi a kommentelőket, hogy de már pedig pozitív, miért nem tesztel két nap múlva?

Mindenki megőrül, ha terhes akar lenni?

2023. febr. 16. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket nem kell komolyan venni. Sok a kattos köztük. Legutóbb itt egy olyan verte ki a biztosítékot, akinek negatív volt a terhes tesztje, de állítólag volt petezsákja. Ezekkel valami baj van agyban. Aki normális, értelmes az el tudja dönteni betegtájékoztató alapján, hogy terhes vagy nem, a negatívról meg végképp nem akar másokat is meggyőzni. Az ilyen nők az élet egyéb területein is valószínűleg hasonlóan viselkednek.
2023. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os az semmi ahhoz kepest ami tegnap volt.

A baratjaval a nő(vagy lany)nem szexelt,csak pettingeltek,a pasin ovszer volt,meg el sem elvezett,a no megis pozitiv tesztet tesztelt(szerinte volt pozi.kepet nem mutatott)de hogy csinalta a tesztet.belepisilt a wc-be es abba martogatta a tesztet bele.🤣🤣

2023. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk, mert nincs idő az orvosnál ücsörögni.

Vagy, mert dolgozni jàr az ember és ilyen dolog miatt, nem szívesen vesz ki szabit.

Vagy elmenne, de nincs aki vigyázzon a nagyobbik gyerekre.

Vagy azért, mert mire időpontot kap az orvoshoz, addigra bármelyik legolcsóbb teszt kimutatja a terhességet.

Hát ezek miatt. 😀

2023. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kell sehol ücsörögni, magánlabor.
2023. febr. 16. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

2,5 éve próbálkozunk, nem tartom magam korai tesztelőnek, 11. dpo-n szoktam kezdeni. (Volt egy kémiai terhességem ami 11. dpo-n már pozitív volt, akkor egyszer voltam laborban is hcg vérvételen. Az is "pozitív" volt, de nem mentem vele semmire, nem emelkedett rendesen)


Miért nem voltam azóta egyszer sem hcg vérvételen (még lombiknál sem):


1. Magán laborba is 1 héttel előtte kell időpontot foglalni. Nyilván rögtön kettőt is, mert ha pozitív akkor csak akkor van értelme ha 2 nap különbséggel az emelkedést is látja az ember.


2. Az internetes 10-es teszteknek szállítási költséggel együtt 120 Ft-ra jön ki darabja ha minimum 20-asával veszem. Még a drága predictor early is "csak" 1300 Ft.

Synlabnál jelenleg 4100 Ft+3200 Ft mintavételi díjért csinálják a hcg vérvételt. 10 db predictor tesztből ugyanúgy kiderül hogy erősödik vagy sem, mint 2 hcg vérvételből és még mindig olcsóbb...


3. A vérvételnek csak másnapra van eredménye (ha pénteken mész csak hétfőre), míg a vizelet tesztnek 5 percen belül.


4. Semmivel sem jobb 5 percenként frissítgeti az eeszt-t hogy van-e már eredmény mint lámpával keresztül világítva vizsgálni a darabokra szedett tesztet.


Azt hogy miért teszik fel kérdésnek azt csak 2 év után értettem meg, amikor én is elkezdtem a férjemmel megnézetni a teszteket, mert komolyan annyira pozitívnak szerettem volna már látni, hogy minden teszten két csíkot kezdtem el látni... Nagyon gáz, de pszichésen tényleg rátud menni az ember erre és aki nincs benne nem érti.

2023. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!