Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már korán elkezdte a...

Aki már korán elkezdte a tesztelgetést, mikor lett leghamarabb pozitív?

Figyelt kérdés

Tehát aki már akár ovu után 7-8 nappal elkezdte. Mert mondjuk sok vaterás/netről rendelt olcsó tesztje van. De bármi mással tesztelők is írhatnak.

Láttam egy oldalt, ahol közel 2400 terhes nőről csináltak statisztikát, aszerint, hogy ovu utáni adott napokon hány százalékuk tesztelt pozit vagy épp negatívat.

[link]


2015. júl. 26. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem teljesen mindegy?

Az a lényeg, hogy biztosra menj, az pedig akkor van, amikor nem jött meg a vérzésed vagy az utána következő napokban.

Ovu után 7-8 nappal eleve még a beágyazódás sem történik meg nagy valószínűséggel, HCG pedig az után kezd el termelődni, akkor mégis mitől lehetne pozitív a teszt?

Miért nem lehet azt a pár napot kibírni????

2015. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, és nem kötekesdést kértem. A te válaszodra itt nincs szükség.
2015. júl. 26. 14:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az itt sokszor furának tartott korán tesztelők közé tartoztam (és büszkén vállallom is, mert minél előbb tudja az ember, annál hamarabb el kezdhet figyelni arra, hogy mit eszik, ne igyon alkoholt, vagy éppen elmenjen-e egy adott nyaralásra, és van, akinek progeszteronpótlás miatt kell mielőbb tudnia, esetleg, ha sokszor lesz pozitív a teszt, mégis megjön, akkor legalább el lehet kezdeni gyanakodni, hogy miért nem jött össsze a baba).


Nekem nem pontos a menzeszem, és nem tudtam az ovu pontos idejét, azt gondoltam, hogy már a 12. dpo-n vagyok, de utólag az uh-s méretekből kiderült, hogy csak a 10.-en voltam, amikor először baromi halvány, szürke, de időn belüli normál vastagságú csík lett az x-epilen. A 11.-en már rózsaszín volt, de még mindig nagyon halvány, 13.-on erősebb, de még halvány, ekkor egy facelle-t is csináltam, az szép pozitív lett. Az x-epil a 17. dpo-n lett olyan erős, mint a kontrollcsík. Ha szeretnéd, elküldöm privátban a képet, amin a tesztek egymás mellé vannak téve.

2015. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is felcsillant a szemem erre az oldalra először, de aztán megnéztem, hogy pl 1. dponal is 15. százalék írja, hogy pozit tesztelt. Itt hitelt vesztett nálam az egész.
2015. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, második válaszadó! Igen, megnézném a teszteidet, kérlek, ha nem gond, küldd el!

Én is ugyanezen megfontolásból tesztelgetek. Nem egy év sikertelenség után akarok nekiállni figyelni ezt, ahogy az ovut sem, így azt is a kezdetektől teszttel és hőmérőzéssel figyelem. Emellett iszom a cickafarkat, ovu óta meg a palástfüvet.

2015. júl. 26. 15:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon van 2400 fős minta, nem lég ez neked?


Különben 7-8 dpon csak annyi értelme van, hogy kirakhasd ide a tesztet, hogy mi is rá tudjuk-e képzelni a második csíkot, aztán meg a válaszadókat meg a tesztet hibáztasd, mert épp nem vagy terhes vagy még nem mutatható ki.

2015. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, ki mit tapasztalt. Nekem még nem látszódik semmi a teszteken, de nem is vonok le ebből semmit, mivel a 8, vagy legfeljebb 9 napra vagyok ovutól. Ez a kérdés nem rólam szólt, hanem más tapasztalatairól, aki érdemben nem tud hozzátenni, mellőzze a válaszadást.
2015. júl. 26. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Érdemben hozzátette, hogy a 2400 fős minta több, mint amit itt kaphatsz.
2015. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés. Itt vártam és várok a kérdésre választ. Ha neked nem tetszik, írj máshova.
2015. júl. 26. 17:35
 10/17 anonim ***** válasza:
korán kezdtem tesztelni de csak nemvárt napján látszott nagyon-nagyon haloványan
2015. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!