Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok!!! Akik érzitek mikor...

Csajok!!! Akik érzitek mikor van peteérésetek olyankor a has hol szokott fájni és meddig? Olyan sima hasfájás vagy teljesen más?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal petefészkem szokott görcsölgetni, de nem csak ebből a fájdalomból azonosítom, hanem a nedveim is beindulnak és a vágyaim is feltűnően.:)
2023. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a petefészkem fáj olyankor egy napig. A késszurkálástól a görcsig mozog a fájdalom, ami mozgásra abbamarad, viszont ilyen nehézségérzet váltja fel. Kicsit olyan, mintha egy üveggolyó lenne a petefészkemben és az feszítené, nyomná.

De nyilván ez mindenkinek más és más. Van, aki meg sem érzi.

2023. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen meg akar jönni érzés szokott lenni 1-2 napig
2023. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban egy napig oldalt fáj a hasam erősen, szúró fájdalommal. Havonta váltakozva az egyik, másik oldal. Ovu tesztből tudom, hogy másnap szokott ovu lenni.
2023. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Élesebb fájdalom, nem olyan mint a menstruációs fájás.


Nálam is beindulnak a hmm nedvek. Meg a kedvek.

2023. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe szurkálás szokott lenni, minden hónapban a másik oldalon, de jobban feltűnőbb az a nyák, illetve nekem ilyenkor 1-2 napig hányingerem van, mintha forogna a nyomom. Több havi ovu tesztelés is alátámaszotta, hogy akkor van :)
2023. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oldalt szúr, nekem nem csak azon az oldalon ahol az ovu van épp, van hogy a másik oldal is. Van olyan hogy menstruációs görcs szerű fájdalom/enyhe hányinger is társul hozzá.
2023. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig csak a bal petefészkem faj és olyan mintha kis tuszorkalas lenne.
2023. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mazipa ***** válasza:
100%

Nekem is a petefeszkemnel szur, nyilal,de nekem brutalisan,annyira,hogy meg begbelbe is iranyul. Kb 15-20 perc szokott Lenni ez a nagyon durva fajdalom, utana enyhul meg vagy fel orara, majd teljesen elmulik.

Es ezutan nem sokkal jelenik meg nalam is a tojasfeherje szeru nyak, illetve jobban kivanom a szexet.

2023. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!