Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jelentheti, hogy lesz...

Ez jelentheti, hogy lesz baba? Vagy már a pociba is van?

Figyelt kérdés
Szept 9-én kellet volna meg jönni-e, és késet 2-3 napot, 3 napig meg is volt. Szept 23- án volt ovu meg is történt a dolog. Okt 7-én kellene meg jönni-e de még semmi tünete. A következő ovus napom a ciklus.hu szerint Szept 21-e!! Egyéb tünetek vannak de nem olyan amilyen szokott lenni mensi előtt. Ja 28 napos a ciklusom
2010. okt. 5. 10:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia köszi, hogy írtál:) Nem mertem még!!:) De tegnap volt nagyon halvány át látszó barna folyásom ma meg teljesen száraz vagyok....Nem tom, hogy mi lehet...14. napon vagyok!!! És nálad mi a helyzet???,
2010. okt. 7. 11:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Hú hát ez vagy azt jelenti hogy beágyazódott vagy meg fog jönni.Csak ha meg akar jönni akkor ma miért nincs semmi folyás ha tegnap volt?!

Én is babót szeretnék csak nekem 3 hete késik.most menzeszzmeghozót kell szednem 5 napig.Valami hormonzavar a doki szerint.Volt 2 halvány pozitív tesztem de mégse vagyok terhes a doki szerint.

2010. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én amikor terhes voltam az 5. dokinál voltam és akkor is alig tudták meg mondani pedig akkor a tesz egyértelmű volt. És én tudtam, hogy az vagyok de most sajna nem tom meg mondani:(
2010. okt. 7. 12:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen őszíntén én is azt gondolom hogy terhes vagyok de nem merem mondani mert hülyének néz a doki.Arra gondoltam hogy biztos beképzelem már nagyon azért érzem hogy terhes vagyok.Sokszor van hányingerem szédülök cicim megnőtt.Téged ultrahangal is vizsgálak akkoriban?
2010. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen!!! PL: amikor a lányommal terhes voltam akkor 8 hetes voltam és nem tudta meg mondani.. De legutóbb mikor volt babám akkor 3 hónapos voltam amikor meg mondta igen az 5. doki...Utána nagyon ideges lettem mert miért nem látták eddig
2010. okt. 7. 12:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem csak kézzel vizsgált meg és úgy mondta hogy nem vagyok az.Meg mondtam neki hogy az utolsó teszt negatív lett.

Furcsa hogy neked nem látták!Én is ideges lettem volna basszus!

2010. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!