Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ugyanaz a "forgatókönyv" a...

Ha ugyanaz a "forgatókönyv" a második terhességnél mint az elsőnél, az jelentheti azt, hogy ugyanolyan nemű baba lesz?

Figyelt kérdés
A forgatókönyv alatt azt értem, hogy ugyanaz a rosszullét van.
2011. júl. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, hogy tuti ugyanolyan nemű lesz.
2011. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó persze de főleg olyanokra lennék kíváncsi akinek van ilyen tapasztalata. Azért köszönöm a válaszodat! Amikor a dokinak mondtam, hogy "biztos ez is lány lesz" azt válaszolta, hogy "vagy fiú". :)
2011. júl. 19. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan lesz vagy nem.

Nekem 3 tökegyforma terhességből született 2 lányom és 1 fiam.

Semmi köze a rosszulléteidnek a gyerek neméhez.

2011. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesómnál 3 fiú,1 lány,ugyan olyan tünetek. Mindegyiknél végig rosszul volt!
2011. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem mégis lehet összefüggés de akkor nem. Na, kíváncsi leszek. Kicsit meg leszek szeppenve ha fiam lesz. Remélem hamarosan megtudom.
2011. júl. 19. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első gyermeked fiú?


Nekünk 2 lányunk van (eddig). Nagyon kisfiút szerettünk volna másodjára.Bár nem mondta meg a doki,mi fiút is vártunk.. erre olyan gyönyörű,és okos kislányunk lett :-D És egyáltalán nem voltam csalódott! Amikor megláttam...arra szó nincs!

Most sem tudjuk,hogy kit várunk,de már nincs túl sok hátra... alig várjuk,hogy végre kiderüljön! A terhességeim tök egyformák voltak: kivéve a pocak forma,és a "kívánósság"... Egy biztos: imádjuk,akár fiú,akár lány! Hidd el,apukának nehezebb lesz "beletörődni" ha a 2. is ugyan olyan nemű-főleg,ha nem akart 1-2-nél több gyermeket! Lelkileg ez nagyon nehéz az anyának! De cirka 1-2 év és megszereti a 2. gyermeket is! :-D


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:32h.km.

2011. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy 2,5 éves kislányom és apuka nagyon szeretne egy kisfiút. Több gyerekünk biztosan nem lesz (legalábbis szándékosan). Nekem igazából mindegy, hogy most mi lesz mert azt tudtam mindig, hogy egy kislányt szeretnék és ezt már megkaptam. :) Csak furcsa lenne egy fiú de biztos csak azért mondom mert lányom van. Remélem azért fiú lesz mert...hadd legyen meg a kívánsága az apukának is. A kislánynál már ilyenkor tudtam, hogy lány lesz most még nem mondtak semmit. Hamarosan kiderül. 14.hétben vagyok.
2011. júl. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!