Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így pcos gyanús nem?

Ez így pcos gyanús nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes. Vagy ha igen akkor is max 3 napja, de hőgörbe szerint nem volt ovulációm.

[link]


2023. febr. 16. 20:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2023. febr. 16. 20:29
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lh tesztekből és hőmérőzésből nem kellene messzemenő következtetéseket levonni.
2023. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Es mibol gondolod, hogy pont pcos lenne? Egyreszt ebbol aztan biztos nem derul ki, masreszt meg nagyon sok dolog miatt maradhat ki ovulacio. Mar ha kimaradt neked, mert az lh tesztnel viszont gyonyoruen erosodik, latszik is, hogy ott volt valamifele pozitiv teszted, alulrol a nem tom hanyadik, lusta voltam megszamolni 🤣

Majd aztan halvanyodik.

2023. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnos májusban tud fogadni az endokrinológusom. Amúgy alapból hashimotos vagyok. Türelmetlenségemben agyalom. Egyre rosszabb ciklusaim vannak :(
2023. febr. 16. 20:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Mérem a hőmet és kicsit sem ugrott fel, sőt... Bár ez is nagy kérdőjel bennem, mindig is hónaljban mértem, gyönyörűen látszott mikor volt ovulációm de az utóbbi 2 hónapban bőven a coverline alatt vagyok. Ma kezdtem el hüvelyben mérni, ott 36.9 volt egyből ébredés után 🙄 talán majd a következő ciklusban kiderül. Későn jöttem rá hogy a bőrhő nem olyan pontos :(
2023. febr. 16. 20:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 3. napi hormonsort rakj fel abból lehet sejteni.
2023. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos mint írtam az endokrinológusom május 25re adott időpontot. Csak ő tud kérni hormonsort úgy tudom.
2023. febr. 16. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
#5! Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy ma kezdtél el hőmérőzni, az LH teszted meg volt +. Ebből hogy sikerült kikalkulálnod, hogy PCOS lennél? Akár lehetnél, de ezek egyáltalán nem utalnak rá, hashimotohoz is több köze lenne ezeknek.
2023. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elvileg pcosnel tobb ideig magas az lh. Az arcbőröm rengeteget romlott az elmúlt időben. Nagyon erősen és napokig fáj a középidő. Nincs termékeny nyákom. Viszont van már egy 3 évesem, nála nem emlekszem volt-e bármi.
2023. febr. 16. 21:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Magánúton is lehet csináltatni hormonsort.
2023. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!