Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti teherbeesés....

Mensi előtti teherbeesés. Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Párom és én mensim előtt 4 nappal voltunk együtt először mindenféle védekezés nélkül. Első próbálkozásunk volt mindenféle értelemben. :) Most már egy hete késik, eddig pontosan megjött mindig. Az alhasam szokott fájni, de nem úgy mint mensi előtt vagy alatt, illetve két napja érzem, hogy a mellem érzékenyebb egy kicsit. Csináltam tesztet a napokban az negatív lett. Várjak még egy hetet vagy más lehet a dologban? (19/N)

2023. febr. 19. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Először szexeltetek és eszetekbe se jutott védekezni? Komolyan… 19 évesen azért már több eszed lehetne.

Az aktus utáni 14ik napon biztos a teszt eredménye, amúgy valószínűleg nem vagy terhes. Nagyon kicsi az esélye, késhet pl a stressz miatt.

2023. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy hét múlva csinálj másikat.

Nekem sikerült akkor teherbe esni mikor meg kellett volna már jönnie, a 2. babával meg az együttlét után 17 nappal lett halvány pozitív a teszt

2023. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kb úgy volt mint ti, ikreik lettek.🙈
2023. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Mivel a babához kell az ovu ezért akkor van esély, ha pont szex után volt ovud, viszont akkor is kell a 14 nap a teszthez és ovu után 12-16napra jöna mensi. . Terhesség is csak később lesz. Attól mert szexeltél mensi előtt nem lesz még pozi a teszted egy nap késésnél, hiszen ilEn formában a mensid még csak nem is késik..



Egy biztos, ovud vagy nem volt, vagy csak jócskán később...ezért sem jött még meg.


Ha nincs fix pont, akkor az együttléthez képest 19 nappal már biztos a teszt.


Ha feltesszük, hogy szex utáni napon volt ovud, akkor szex után kb 15 nappal esedékes a mensi illetve a teszt is... szóval így számolj.

2023. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szex fel tudja borítani a mensit. Ne stresszelj rá
2023. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm az aggodalmát de nem az együttlét volt az első hanem a védekezés nélküli együttlét. :) Köszönöm a tanácsokat eddig se stresszeltem rá nagyon mert tudom, hogy kevés esélye van az első próbálkozás után. ;)
2023. febr. 20. 19:08
 7/9 anonim válasza:
Remélem azért elvesz ha gyereketek lesz most.
2023. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki szeretne házasodni. Anélkül is lehet boldog párkapcsolat nem egy ilyenről hallottam már, de igen tervben van az is ha van gyerek ha nincs gyerek. :)
2023. febr. 21. 05:34
 9/9 anonim válasza:

Csak ott ha összevesznek stb, könnyen ottmaradhat az anya minden nélkül.


Ha már gyerekük van, vállalják azt a felelősséget is hogy összeházasodnak. Vagyis a férfi ne legyen nyuszi elvenni a nőt. Nem kell milliós lagzi hozzá. Gyereket csinál, majd pár év múlva leléphet.

2023. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!