Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki mensi...

Van itt olyan aki mensi előtti barnázással esett teherbe? Utrogestan hatna?

Figyelt kérdés
Második babát szeretnénk a most 20 hónapos fiam mellé de nem akar összejönnii. Mensi elött 4 nappal mindig elkezdek barnázni ami egyre erősebb lesz. Volt már olyan hogy ciklusom 20. Napján pecsételő vérzés, 2 napig semmi majd barnázás. Tuti baba lehetett csak nem maradt meg. Utrogestan kúpot kellett előző terhességemnél használni 11-16. Hét között. Kétségbe vagyok esve hogy hogy lesz így kistesó! Tapasztalatokat írjatok kérlek!

2014. jún. 15. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor most tuti, hogy már a pozi teszttől kell az utro. Én a helyedben palástfű teáznék a ciklus második felében, hogy eljussunk a pozi tesztig. Ha sikerül sem szabad abbahagyni a teát, de ezt az értekezést majd innen folytatjuk. ;-)
2014. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Palástfüvet ittam régebben.4napos mensiből lett 8-10 napos annyira megvastagitotta a mehfalam.ugyanugy barnaztam akkor is. Most olvastam mastodyon homeopatias cseppről is.kinek használt?
2014. jún. 15. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, 3 nap barnázás és utána még egy hét menzi. Simán összejött a baba, talán a második hónapban hogy elkezdtünk próbálkozni.
2014. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is vizsgáltasd ki, hogy mi a barnázás oke. 3. és 21. napi vérvétel mindenképpen kell és utána kiderül milyen kezelés kell.
2014. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig ittad a palástfű teát? Gondolom nem egy alkalmas tapasztalat. Azzal sem feltétlenül van baj, ha elhúzza a mensit, valszeg annak oka. Sajnos nem ismerem ezt a cseppet. Tedd fel egy külön kérdésben, hátha vki.
2014. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egyszer ittam palástfüvet hanem kúraszerűendecsak rontott a helyzetemen. Első baba előtt ezt vetettem be de semmi eredménxe nem volt. A kisgiam is a 7. Hónapban fogant meg.
2014. jún. 15. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is nezzes progiszintet, a ciklusaid hosszahoz merten.

Nalam is ez a helyzet, mensi elott barnazok es mensi utan is. Nezettem progiszintet, ami normalis lett. (igaz, nem hatalmas, de a hatererteken belul) 4 ciklus utan teszteltem pozitivat.

Nem biztos, hogy baj van, nyugi! Kerd meg az orvosod, hogy vizsgaljon ki.

2014. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mi most lépünk a 4. Hónapba próbálkozás terén. Gratulálok nektek! Bárcsak mi is pozít tesztelnénk nemsokára. Milyen napokon voltatok együtt a pároddal? Naponta v kétnaponta? Tudsz erről infóval szolgálni?
2014. jún. 15. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Én menstruáció előtt mindig barnáztam 4-5 napig. Minden extra segítség (utro és bármi progeszteronos kenőcs/kúp) nélkül lettem terhes.

28 hkm

2014. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor tudtam, hogy peteeres kozeleg (volt mikroszkopom, vettem LH csikot es szerencsere petefeszekszurkalas is segitsegemre volt), akkor kb elotte 2-3 nappal, illetve aznap voltunk egyutt. Szerintem nem kell naponta, eleg 2 naponta a peteeres kornyeken, hiszen a spermiumok tobb napig eletkepesek a szervezetedben.

Szerintem a legtutibb, ha a peteeres ELOTT vagytok egyutt 1-2 nappal. En mertem a homet is.

Biztos vagyok bennne, hogy nalatok is kopogtat majd a golya! Mindenesetre dokival ellenoriztesd a hormonjaidat, hogy megnyugodhass.

2014. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!