Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire rossz jel ha 2 nap...

Mennyire rossz jel ha 2 nap múlva ismételt terhességi teszt is hasonlóan halvány?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlen jelent rosszat. Lehet, hogy 2 napja koncentráltabb volt a vizelet. Ugyanazzal teszteltél? Esetleg tudsz képet tölteni?
2023. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Én pár nap késésnél teszteltem anno először, utána rá egy hétre. A második is ugyanolyan halvány volt. Nem kell aggódni, van, akinél időbe telik, mire jobban megugrik a HCG termelődése.
2023. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg halvány akkor az nem jelent jót 80%ban! 2 naponta kell duplázódnia és azért az elég latványos ha ugyanolyan tesztel ismételsz.
2023. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2x volt így. Elsőre üres maradt a petezsák, masodjára meg elvetéltem
2023. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ mikor teszteltél először. Nekem 10.dpon halványka és 13. Dpon lett csak határozottan erősebb. Azt mondják 2 naponta duplázódik, de jó lesz az 3 naponta. De akkor valamicskét látszani kell. Ha már késuk akkor nem jó jel. De ez is attól függ mikor teszteltél. Pl 15. Dpo és 20 dpo nekem már nem volt különbség...


Késés előtt még akár a sok ivás vagy pisilés miatt lehet nem érzékelhető a növekedés.



De ezzel magadat stresszeled, a teszt nen alkalamas arra, hogy mérje a növekedést, pont azért mert eszel iszol wc-zel...ez egyáltalán nem egy fix dolog és a vizeletbe sem úgy választódik ki.


Kb elég két teszt nem várt előtt utána nem várt után még egy, ha az látványosabban erősebb, mint a korábbiak akkor az jó jel.

2023. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen. Az egyik kémiai volt, a másik elhalt 6 hetesen. Kívánom, hogy nálad minden rendben legyen!
2023. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2023. febr. 19. 18:58
 8/19 A kérdező kommentje:
Felső a mai teszt.
2023. febr. 19. 18:59
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem rossz teszt. Azért erősödött valamennyit, és határozottan kivehető a csík.
2023. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyes kategóriákban fasza, hogyha a kérdezőre nem hozzuk rá a frászt, akkor lepontoznak. Én végigvittem úgy a terhességet, hogy két halvány tesztem volt, sőt, pár hétig az elején premenstruációs tüneteim voltak, és nem én vagyok kizárólag ilyen. Az számít nagyon rossz jelnek, ha vérzés lép fel, de még automatikusan az se jelent vetélést, viszont igen, ott már határozottan indokolt az aggodalom. Millió kérdés van terhesség témában, hogy jaj, ha elmúlnak hirtelen a terhes tünetek, akkor vetélés lesz-e, és megtörténhet ugyan, de sok esetben semmi baj. Azt se értem, mi a jó francnak tesztelnek sokan már a nem várt előtt is, elég gyakori a kémiai terhesség, és a naponta tesztelésnek sincs sok értelme. Értem én, hogy sokan nagyon szeretnének babát (én is így voltam, tervezetten vállaltam), esetleg millió viszontagságon vannak túl (vetélések, sokáig nem jön a baba stb.), de azért a józan észt nem kéne elhagyni! Speciális helyzeteken kívül nőgyógyászhoz sem kell rohangálni mondjuk 4-5 hetes terhesen, elég akkor, ha már várhatóan van szívhang, és érdemben tud is mit mondani az orvos.
2023. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!