Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszt eltárolt...

Predictor early teszt eltárolt vizeletből?

Figyelt kérdés
Szeretnék holnap tesztelni egy predictor teszttel, viszont ma nem tudtam megvenni így csak holnap délelőtt tudok leszaladni a patikába. Lehet butaság a kérdésem, de ha holnap az első vizeletemet elzárom egy üvegbe, és pár óra múlva, ha már meg van a teszt akkor mártom bele az nem mutathat fals eredményt? Olvastam a leírásban, hogy lehet csinálni ilyet, de én inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi.

2023. febr. 19. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem buta kérdés.

Igen, elvégezhető így a teszt, nem fog fals eredményt adni. Se nem termelődik állásában hcg a pisiben, se el nem illan belőle, ha van benne. :)

2023. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, pozitív lett a tesztem 🥰🥰 persze még azért csinálok a napokban még legalább egyet :)
2023. febr. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!