Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron pótlás. Mit...

Progeszteron pótlás. Mit gondoltok, az alábbi tünetek a progeszteronpótlás miatt lehetnek, vagy reménykedhetek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Tünetek, amiket eddig tapasztaltam: migrén, hányással, rengeteg gyulladt pattanás, érzékenység/ingerlékenység, enyhe mellérzékenység, csikaró/meg fog jönni érzés, feszülő/fura érzés az alhasban. Lombikos vagyok, egy 5 napos embrióval, FET +7 napon.

2023. febr. 20. 07:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez a beültetés nem volt sikeres, most egy másik van folyamatban. Et 4. nap, 2 beültetett 5 napos bogyóka.
2023. máj. 14. 09:16
 12/16 A kérdező kommentje:
Akik esetleg olvassák: ma vagyok ET 6. napon. Most elsősorban a mellem fáj, ez persze a progitól más tünetem nincs.
2023. máj. 16. 06:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Tesztet mikor csinálsz?
2023. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem majd pénteken, hivatalosan akkor jönne meg. De rettegek őszintén szólva, hogy mi lesz, attól tartok megint mem sikerült.
2023. máj. 16. 09:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Csinàltàl tesztet kedves kèrdező?
2023. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, félig örülök, félig félek. 10es teszt pozitív de halvány. Félek, hogy valami elindukt de megállt. Itt a kép. [link]
2023. máj. 19. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!