Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos embriókkal beültetés...

5 napos embriókkal beültetés után 8 nappal negatív 25ös teszt. Ez 13 dpo... szerintetek sem sikerült?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 06:06
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
10es, szóval azért parázok, hogy kémiai... igaz utólag láttam, h erre az volt írva 10 másodlercig tartsam én mrg 5ig tartottam... de passz.... nem ismerem ezt a tesztet, sose használtam
2023. máj. 19. 10:48
 32/49 anonim ***** válasza:

Ha van még, holnap reggel is csinálj egyet. Esetleg délután is csinálhatsz. Drukkolok nagyon 🤞🩵

Nekem lehet, hogy valami baj van a mellékvesémmel.. keddre talán okosabb leszek. Megyek mr-re meg vérvétel..

2023. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? Valami tüneted van? :O
2023. máj. 19. 11:41
 34/49 anonim ***** válasza:

Vérképből látják.. magasabb tesztoszteron és magas dhea-s…

Derekam fáj 2-3 hónapja.. :( remélem nincs nagy baj, mert a vérképemben ez már fél éve is látszott, de akkor nem foglalkoztak vele..

2023. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
A tesztoszteron nekem is magas, elvileg IRtől is lehet. Nalad nincs ilyen esetleg? Biztos mem lesz semmi baj, hatha kezelnek es utana pikk pakk jon a baba 😊 mennyi a tesztoszteronod?
2023. máj. 19. 11:58
 36/49 anonim ***** válasza:

Tesztoszteron 3,93

SHBG 12,7

Dhea-s 17 - ez utal leginkább a mellékvese problémára..

Gyulladás is van a vérkép szerint..

IR-em is van, arra szedek gyógyszert.

Remélem nem komoly…

2023. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Majd mindenképpen írj, hogy mi lett. Milyenvizsgálatot csinálnak? Nekem az endokrinológus javasolta a kortizol egész napos mérését vizeletből de még nem csináltattam meg. Hihetetlen, hogy ezzel a babatervezéssel mennyi szarság kiderül.
2023. máj. 19. 19:17
 38/49 anonim ***** válasza:
Mr-re megyek meg vérvételre… írok majd. Igen.. most ha valami komoly baj van neadjaisten.. ha nem akarok gyereket ki se derül.. Te hogy vagy?
2023. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Ha összejön és megszületik akkor elmondhatod majd, h ő a kis megmentőd, mert nélküle ki tudja mivé fajulna, igy meg akarmi van idoben kiderul. 😊

Félek, vannak már rossz tapasztalataim halvány tesztekkel (vetélés, missed ab) de ezek okai elvileg ki vannak iktatva (PGD es pajzsmirigygyógyszer, plusz az IRre szedek gyogyszert es igyekszem jol enni (az IRtol egyebkent tartok h bekavar)

2023. máj. 19. 20:15
 40/49 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz 😊

Nagyon drukkolok Neked 🤞😊

Mikor kellene tesztet csinálnod?

2023. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!