Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FET+5.napon mindjárt megjön...

FET+5.napon mindjárt megjön érzésem van,azon kívül semmi,még 1 hét van a vérzèsig.Vérvétel pedig 9 nap múlva lesz. Ki mit érzett lombik beültetés után?

Figyelt kérdés

#tünet #lombik #Kimitérez
2023. febr. 1. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány napos embriókat kaptál vissza? 1 hét biztosan nincs vérzésig, mert lombiknál a leszívás napja számít az ovuláció napjának (FET-nél meg gondolon a beültetés napjából levonva az embrió kora). Szóval ha pl. 5 naposakat kaptál vissza, most 10dpo-n vagy.


Nekem beültetés után 5 nappal már kezdődtek a kései túlstimulálás tünetei, amik jelezték, hogy valószínűleg sikerült.

Volt itt egy kérdező, akinek szintén FET-nél 5 napos embrióknál, 5 nappal beültetés után már a terhességtől volt pozitív a tesztje, nem az Ovitrelle-től. Te mikor szúrtad be?

2023. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Ovitrelle-t (1 ampulla) 12 napja szúrtam,jan.20-án.

Jan.27-én volt a beültetés (6 napos fagasztott embrió).Ciklus 17.napjàn kaptam vissza az embriót,ma van a ciklus 22.napja.

A vérzésig bocsánat 6 nap maradt (ha tartom a 28 napos ciklusaimat).

2023. febr. 1. 17:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha leszívásom lett volna,akkor az jan.22-re esett volna.
2023. febr. 1. 17:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszóval igazad van a 10 dpo-n vagyok,ha úgy számoljuk.12 dpo-n elmegyek vérvételre,ott már látszódnia kell,ha elindult a terhesség.
2023. febr. 1. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lombiknál a normál ciklusodat nem kell figyelembe venni.

6 napos embriókkal akkor ez a 11dpo. Az Ovitrelle már biztos kiment belőled 12 nap alatt.

Szerintem 2-3 nap múlva nyugodtan tesztelj. 🙂

2023. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavaidat,nagyon megnyugtattál.🥰
2023. febr. 1. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2023. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült.
jan. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!