Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel menszesz előtt...

Egy héttel menszesz előtt lehet baba miatt fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Nekem sose szokott fájni a mellem, csak az alhasam, azonban ma elkezdett igen fájni a mellem.

Nekem ez gyanus. Ez még csak az első hónap.

Az a baj, hogy a ciklusom igen változó. 26-27-30 napos volt az utóbbi hónapokban.

30-nál nem szokott több lenni általában és 26-nál se kevesebb.

Így lehet akár egy 7 múlva vagy 10 nap múlva is az esedékes menszeszem.

Mikor volt az ovum nem tudom, mert nem hőmérőztem.

Azokon a napokon voltunk együtt mikor bő átlátszós folyást éreztem. Minden második napon.


Bízakodunk, hamarosan kiderül úgyis.

Azonban korainak érezném.



2023. febr. 21. 16:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Rendben köszi. Második napja, hogy kegyetlen fájt egész nap a jobb mellem a munkahelyemen.

Illetve most vizes a bugyim.

Jövőhéten kedden-szerdán max pénteken meg kellene, hogy jöjjön.

Nekem tényleg sose szokott fájni a mellem, de màr szinte fognom kellett, annyira fáj.

Csak itt írtam, páromnak nem akarom mondani.

Màr 1 hét eltelt elvileg az ovu óta, akkor volt tojás fehérjés folyás is.

2023. febr. 22. 20:48
 12/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

4 napig fájt a mellem. Elmúlt a fájdalom, már semmi nincsen.

Kedden fogok tesztelni, ha addig nem jön meg.

Majd megírom az eredményt, szorítsatok.

2023. febr. 25. 22:01
 13/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pms, de ne legyen igazam
2023. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ahh. Ne legyen igazad. :D :((


Nekem az a furcsa, hogy amióta menstruálok én még soha életemben nem éreztem mellfájdalmat.

Ez az érzés meg kegyetlen volt 4 napig, majd hirtelen sajnos elvágták.

2023. febr. 25. 23:07
 15/24 anonim ***** válasza:

Nagyon rágörcsölsz drágám... :( nem szabad!

Írj ha teszteltél!

2023. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván túltolod. Remélem, inkább ide írsz és a párodnak otthon nem így nyomod, mert hamar el fogod üldözni ezzel. Első hónap, bakker! Mi lesz hónapok múlva, ha nem jön össze rögtön? Szerintem amúgy holnapra megjön, azért múlt el a mellfájdalom. Erre is készülj fel azért, mielőtt összeroppannál 1 sikertelen hónap után.

#6

2023. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyers megfogalmazás, de jogos a 16 teljesen... :(


Tényleg lazulj és engedd a dolgokat történni úgy, ahogy kell és ne parázz.

2023. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Értem, nektek könnyen összejött vagy sokat vártatok rá, próbalkoztok vagy már van gyereketek?

Én kiírtam a tüneteim és hogy remélem, hogy azért fájt a mellem, mert terhes lettem, hisz korábban sose fájt.

Csináltam én bolond 6 vagy 5 nappal előtte tesztet, amit nem kellett volna, negatív lett, amin nem lepődtem meg.

Majd szerdán tesztelek csak, akkor már biztos lesz. Ha negatív lesz, akkor az lesz, ez van.

Nyilván szomorú leszek, mert bízok benne, ahogy majd minden hónapban fogok.

Meg én örülök, hogy írtatok, elfogadom azt is, hogy szerintetek ebből már így nem lesz baba, ha elmúlt a mellfájdalmam vagy hogy ez szerintetek csak pms tünet mégha nekem olyan még nem is volt sohasem. Az is lehet csak nagyon jól bebeszéltem a mellemnek.

Mert így hogy ezt leírtátok tudom, hogy mások szerint felesleges annyira reménykednem, nem tört össze bennem a világ, de annál inkább, hogy baj, ha rágörcsölök.

Igen, sokszor rágondolok, mert nagyon akarom :)

A páromnak nem mondtam semmit, nem bíztatom fel.

2023. febr. 26. 18:25
 19/24 anonim ***** válasza:
50%

Igen, itt valószínűleg mindenkinek tök könnyen, kevesebb, mint 1 hónap alatt összejött, azért ilyen nagy a pofánk😂

Én speciál 23 éve várok rá, most éppen újabb 5 sikertelen hónapon vagyok túl, koromnál fogva van még kb.1 évem, hogy összejöjjön valami, amire optimista becslések szerint 1% az esély, meddőségibe járok, és jelenleg pasim sincs. Szóval valahogy ki tudnék békülni azzal, hogy nem lettem terhes 1 hónap alatt. 😕

#16

2023. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teljesen mindegy kinek mennyi ideig kellett próbálkozni szerintem, kinek ezt kinek azt dobta a sors, de az 100%ig biztos, hogy ha valamin 0-24-ben lovagol az ember akármiről is legyen szó az biztosan nem pozitív hatással lesz az elérni kívánt célra.
2023. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!