Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel menszesz előtt...

Egy héttel menszesz előtt lehet baba miatt fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Nekem sose szokott fájni a mellem, csak az alhasam, azonban ma elkezdett igen fájni a mellem.

Nekem ez gyanus. Ez még csak az első hónap.

Az a baj, hogy a ciklusom igen változó. 26-27-30 napos volt az utóbbi hónapokban.

30-nál nem szokott több lenni általában és 26-nál se kevesebb.

Így lehet akár egy 7 múlva vagy 10 nap múlva is az esedékes menszeszem.

Mikor volt az ovum nem tudom, mert nem hőmérőztem.

Azokon a napokon voltunk együtt mikor bő átlátszós folyást éreztem. Minden második napon.


Bízakodunk, hamarosan kiderül úgyis.

Azonban korainak érezném.



2023. febr. 21. 16:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#20! Egyetértek. Csak itt valahogy mindenki azt hiszi, ha valaki nem stresszel eleget, akkor neki biztos minden csak az ölébe hullik. Hát, nem, csak attól senki nem lesz terhesebb, ha folyton azon stresszel, meg 2hónap után a felszabadult szexet is felváltja a kötelező időzített program.
2023. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. 2 és fél év után sikerült.
2023. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Mi kb. Masfél hét alatt vagy 2x voltunk együtt, ovu környéken meg majdnem mindennap vagy két naponta.

Már most mi se erőltetjük a dolgot, akkor vagyunk együtt, ha kedvünk van hozzá vagy erőnk.

2023. febr. 27. 21:32
 24/24 A kérdező kommentje:

Sajnos mától menstruálok.

2 napot késett is, csak hogy legyen min izgulnom. :D

2023. márc. 2. 18:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!