Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációt követően barna...

Ovulációt követően barna “folyás?”

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Babát szeretnénk. Millio orvost megjártam már, meddőségire járunk. Addig próbálkozunk természetes úton amig nem indul a beavatkozás.

Szóval sokszor fordult már elő ovulaciótol barnázás. Progeszteront pótlással elmúlt/nem is volt.


Most viszont ovulaciót követő napon nyúlós, barna nyákom van. Progit 1 napja kezdtem.

Valaki járt már így? Mi lehet a gond?



Sok-sok orvosnál jártam, ezerféle kivizsgáláson, semmi bajt és gondot soha nem találnak. Tudok teherbeesni természetes úton is, csak eddig mindig sok idő volt mire sikerült. (Meg kellett szakítani a terhességet)


Valakinél tapasztalat hogy mi okozhat ilyen nyúlós, csúnya barnázást? Szörnyen csalódott vagyok, és eddig azt hittem tökéletes lehet ez a hónap, most pedig le is törtem.


Ovu előtt látott orvos, minden tökéletes volt, látta a szép tüszőt is. Minden jó volt.


Igazábol nem megoldást várok, hiszen az orvosok is szarnak rám, csupán tapasztalatot ha más is járt így, mi lehetne a gond.

Köszönöm!



2023. febr. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovus vérzés?
2023. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt én vérzésnek nem nevezném:(

Nyúlós csúnya barna trutyi.. nagyon bocsi hogy így írtam, de undi.

És ez ovulációt követően jelenne meg?

Máskor , pl. Inszemkor ilyet soha nem tapasztalok.

2023. febr. 21. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációkor normális a nyúlós, tojásfehérje vagy takonyszerű folyás. Barnás is lehet, ha van egy kevés vérzés.

Szerintem simán később van ovulációd, mint gondolod, mert ez ovu előtt szokott lenni.

2023. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovulacio utáni napon volt na akkor sikerült is a baba
2023. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelygyulladás okozta. Mivel ovulációkor többször voltunk együtt, a kis sérülésekből minimális barnás vérzésem volt. Ez ment pár hónapig, amíg nem sikerült kikezelni (többször azt hittem, hogy elmúlt végre, aztán visszajött).
2023. febr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az ovulàciós nyúlós nyákkal tisztában vagyok. Szinte minden hónapban találkozok vele. De ez ovuláció előtt jelentkezik 1-2-3 nappal. Onnan is tudom, hogy jön ovu.

Majd tesztelek, és mindig jól kijött mikor van/lehetett a csúcs.


Szóval most ebben a ciklusban is volt előtte a nyúlós nyák, ami jelezte, hogy okés. Valamint ezt követő másnap lett lh csúcs. Majd a kövi napon a repedés:) szóval ez a barnás dolog utána van/volt… nem hinném hogy előtte és utána is lenne ilyen, nem? Az lh csúcs után 24-36 órával megreped a tüsző.


Hüvelygyulladásról nem tudok nyilatkozni. Nem fáj semmim, nemrég voltam STD panelen, és baci tenyésztésen, valamint cytologiám volt 5 napja.

2023. febr. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!