Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt előtt létezik,...

Pozitív teszt előtt létezik, hogy nincs semmilyen tünet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy létezik, hogy a pozitív teszt előtti pár napban még semmilyen tünetet nem érez az ember? Csináltam két tesztet még idő előtt (mensi előtt kb 4 nappal), mindkettő halvány, de pozitív lett. Picike hasszurkán kívül nem nagyon érzek semmilyen tünetet még? Tudom, hogy nem jó az idő előtti tesztelés, de kiváncsi lennék a véleményetekre.
2023. febr. 22. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt semmi tünet, majdnem 3 hónapos voltam mire megtudtam, hogy terhes vagyok.
2023. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahány nő, annyi tünet. Van, akinél elmarad a tünetek nagyrésze, van akinél minden IS van. Általában 6-7. hét körül jelentkeznek.
2023. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előtte nem annyira van de ez megosztó,van aki hányt meg feje fájt

Mindenkinél más.elmúlik visszajön

2023. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utána sem volt semmilyen, csak nem jött meg
2023. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2x9 hónapig nem volt semmi tünetem azon kívül hogy nem jött meg és nőtt a hasam
2023. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 6. heten jottek a tunetek. Addig a kesesen es a teszten kivul semmi nem utalt ra, hogy terhes lennek.

Persze a mellem fajt, de az mindig faj menstruacio elott, szoval nem volt ujdonsag :D

2023. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egyèn függő. Van olyan sőt itt a gyakorin van olyan nő akkor egyenesen hülyének néz ha azt mondod hogy mensi előtt volt tüneted pedig ők csak azok akik tényleg nem éreztek semmit és azt hiszik hogy így más sem érezz .
2023. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ma vagyok 7+6 napos és azon kívül, h 2x fájt a fejem és nagyon enyhe hőemelekdésem van (kb semmi mert alapból 36,8 szokott lennina hőm most keg max 37,2) nincs egyéb tünetem

jajj de még annyi, h mellfájdalmam van, de egyre enyhébb

2023. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az a ritka, hogy ilyenkor a tüneteket a terhessèg okozza. Erre van is ésszerű magyarázat, de nem írom le századszor. 6-7 héten jelentkeznek általában a tünetek, addigra van olyan magas a HCG szint. Ez a rohanás hányni meg émelygés 5 nappal aktus után csak filmes klisé.
2023. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak okádás lehet tünet vannak kisebb dolgok is amire felfigyelhet az egyén ami tuti, hogy terhes tünet mert pl.sosem érzett olyat, vagy más baja nincs...ebbe felesleges is belemenni meg "100x írkálni" az "igazat" hiszen ez tényleg egyénfüggő... Kérdező remélem erősödik szépen!?:)
2023. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!