Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik polyan, hogy egy baba...

Létezik polyan, hogy egy baba semmilyen tápszert ne tudjon meginni?

Figyelt kérdés
Már 3 félét próbáltunk és pár óra múlva mindet kihányja. Mit lehet tenni ilyen esetben? Az orvosunk is tanácstalan. Most 5 hónapos a babám és nagyon fogyóban van a tejcsi. A hozzátáplálást már megkezdtem, de még nem nagy sikerrel.
2011. aug. 12. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Tápszer sűrítés valamilyen péppel?

Vagy egyszerűen tejpépet adsz neki csak. Mivel 5 hónapos, sajnos más tejterméket még nem adhatsz neki, így az átmeneti időszakot valahogy át kell vészelni. 8-10 hónapos lenne, nem is lenne gond, adhatnál neki túrót, sajtot.

Addig próbálj tejpépet adni neki minél többet, hogy legalább megközelítőleg meg legyen a fél liter tej.

2011. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, a tejpépet is kihányta.
2011. aug. 12. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak az 1est nem birja?azok elég keserüek is.
2011. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz tovább, irány a gasztroenerológia. Nálunk ugyanez volt, tejérzékeny lett, mint utólag kiderült. Mindenki azt mondta próbálkozzam tovább, de sugárban hányt én meg inkább szopiztattam és hozzátápláltunk... 10 hónap kellett mire odáig jutottunk, hogy valaki ránézett. De addigra simán evett mindent és már a gyógytápszert sem volt hajlandó megenni, mert az nem volt olyan finom. Így most szívás, mert szopiztathatok, ameddig ki nem növi. Ami most még nem gond, viszont két évig? Vagy üvölt, ha diktálom bele a tápszert. Egyébként próbáld meg, hogy Te sem eszel tejeset, csak max két decit, mert úgy nálunk többet szopizik és több a tej is. Vagy próbálj ismerőst szerezni, akitől kaphatsz tejet. Nálunk a Húgom segített, de csak 10*1 dl kellett, a többit a hozzátáplálás megoldotta. A hozzátápit meg ne siettesd, amíg ezen stresszeltem, hogy nem eszik, nem is evett. :) Meg utálta az almát, nekünk a banán jött be, meg a Hipp-es babakaják, banánnal keverve. Ha meg szorulása volt az áfonyás almával sikerült megoldani nem túl erőszakosan. :) Remélem segítettem, jó babázást, de nem könnyű az élet... Kitartást.
2011. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém se tudja,most sinlacot eszik
2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!