Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 éve szedek fogamzásgátlot...

Ha 4 éve szedek fogamzásgátlot és abbahagyom, kb. mennyi ido kell a teherbeeséshez normális esetben várakozási ido nélkul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A 4 év nem számít soknak,akár a gyógyszer abbahagyása után "azonnal" is teherbe lehet esni-ha hamar regenerálódik a szervezeted.
2010. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 4 évig szedtem, utána még 1 hónapig védekeztünk, a 2 hónapban már nem, és terhes is lettem. Van akinek több idő kell, mert nem áll be egyből a ciklusa, nem indul el egyből a peteérés, van akinek sikerül egyből.
2010. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

8 évig szedtem fogamzásgátlót, szeptemberben abbahagytam, és novemberben már nem jött meg!

Szóval egyből teherbe lehet esni!

2010. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 7 évig szedtem, utána 8 hónapot vártunk a babára.
2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem 10 évig, abbahagytam 8 hónapot vártunk a kisfiamra. Most meg szedtem 1 évig, abbahagytam augusztusban és most 5 hetes terhes vagyok. Szóval ez nagyon változó lehet...
2010. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2010. okt. 6. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
sziasztok én majdnem 3évig szedtem,2 éve nem szedem,már 8 hónapja próbálkozunk,de még semmi.:(
2010. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!