Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt valaki úgy, hogy...

Volt itt valaki úgy, hogy "rágörcsölt" a témára, és mégis gyorsan jött a baba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én.
2023. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

3.próbàlkozásra :)

Pedig már ovulációs tesztet is vettem, meg barátcserje kapszulát meg minden kutyafülét nyomattam. Én hiszem, hogy a ráfordított energia is szerepet játszott abban, hogy összejött. Többet mozogtam, sportoltam. Összességében a rágörcsölés segített.

2023. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
2es, "Én hiszem, hogy a ráfordított energia is szerepet játszott abban, hogy összejött." ezek szerint akinek 600 lombik után se jön össze, az nem fordít rá elég energiát...?
2023. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Én!!2 éve próbálkozunk pco struktúra

Szedek metformint kalória figyelés stb...már 6 hónapja szedem a closti

Ugyan csinalt peteérést de.nem elég jó így emelt adagot kaptam ami sikerrel járt de elment 6 hetesen

Ez ebbe a hónapba volt és megint ma teszteltem egy nagyon halvány tesztet

2023. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es gondolom úgy értette, hogy nála, mert ezáltal mindent megtett.
2023. febr. 26. 08:12
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálam. Harmadik terhességem volt sikeres 40 éves koromban. Iszonyúan feszült voltam, hogy sikerüljön, és mikor sikerült (természetes módon), akkor lelkiismeretfurdalasom volt, hogy így jött össze, ilyen idegbaj közepette.
2023. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első hónap volt a legnagyobb csalódás,pedig peteérés után kezdtük és megjósolható volt,hogy nem lesz belőle semmi 😄 A második (így lényegében első peteéréses) próbálkozós hónap, naptárt nézve, irányított pózok, gyertyaállás, folsav szedés stb. Sikertelen volt. Na mondom ennyit róla. Bejelentkezünk dokihoz aztán majd jön ha jön,én nem nézek naptárt meg semmit. Esélytelennek is tartottam együttléteink időzítéseit nézve,voltak egyéb elfoglaltságaink is, szüleim is vendégeskedtek nálunk. De nem jött meg,így az esélytelenek nyugalmával csináltam egy tesztet és lám pozitív! 😍 Már babásan mentem a bejelentkezett vizsgálatra.

10 hkm

2023. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszek abban, hogy a “rágörcsölés” oszt vagy szoroz a témában. Sokáig nekünk se sikerült a baba. Elmentem átjárhatósági vizsgálatra. A vizsgálat előtt a doki tök bunkón közölte, hogy azért nem jön össze, mert rágörcsölök. Ha elengedem, akkor egyből összejön. Aztán a vizsgálaton kiderült, hogy mindkét petevezetőm elzáródott. Kérdezem én! Ha elengedem a témát, akkor átjut az a petesejt??? Sokszor valódi oka van, amit ki kell vizsgálni.
2023. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé rágörcsöltem, és pont akkor estem teherbe.
2023. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!