Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Csatolom a teszt képét. Úgy van két csík, hogy elég halvány a második. Ráadásul meg is jött másnap.

Tervezett baba lenne, eddig ez az első “pozitív teszt” . Januárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését 1.5 év után. Lehet , hogy már ilyen gyorsan összejött? L/25

[link]



2023. febr. 28. 08:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
19%
Simán benne van! :-) Csinálj még egyet, biztos, ami biztos!
2023. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A teszt után megjott masnap? Akkor valószínűleg kémiai volt.
2023. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Megjött... akkor mi a kérdés? Miért nem csináltál azota új tesztet? Nem vagyunk jósok
2023. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megjött. Szerintem sincs itt kérdés. Lehet, hogy elindult valami, de nagyon hamar megszakadt. Van ilyen.
2023. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%

Előfordulhat terhesség elején némi menzeszhez hasonló vérzés, hiába lettem lepontozva :-)

Másik teszt és kész.

2023. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai volt, nekem is volt így és ugyan ez a teszt
2023. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos kémiai lehetett. Nekem is a nemvárt napján 2 pozitív tesztem is lett, bár halvány, de jól látható, másnapra megjött jóval erősebben, mint szokott. Én is csináltam egy másik tesztet az erős vérzés ellenére, az már teljesen negatív lett.
2023. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nemrég álltunk neki a baba projektnek( fogamzásgátlót is 2 hónapja hagytam abba), nem is vagyunk elkeseredve. Csak meglepődtem, hogy akár már ilyen hamar is összejöhetett :)Majd kiderül Mindenkinek sikeres babavárást kívánok!
2023. márc. 2. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy honnan gondolod azt, hogy terhes vagy mikor megjött a menstruációd. 🙄
2023. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt már olyan a világegyetembe , hogy valakinek pár hónapig még megjött terhesen… rokonom párja 6 hónapos terhes most és még 2 hónapig menstruált. Anyukámnak is ugyanez volt. Abból gondoltam, hogy a teszten megjelent a második csík. Nem tudom miért kell hülyének nézni az embert, elvégre azért van az oldal , hogy kérdezzünk.
2023. márc. 3. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!