Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja a hányingert?...

Mi okozhatja a hányingert? Esélyes így a terhesség?

Figyelt kérdés

Február 17-én voltam együtt a párommal. Fogamzásgátlót szedek, viszont azon a héten beteg voltam és két napig nagy dózisban szedtem C vitamint.(Az aktus napján és előtte egy nappal nem vettem már be) Nem tudom mennyire befolyásolhatta. Illetve 18-án a fogamzásgátló bevétele után 10 perccel volt egy kisebb hasmenésem.

Tegnap délután brutál hányingerem lett.

Viszont időközben miómát állapítottak meg nálam. Elvileg az is okozhatja a hányingert.

Vasárnap kell megjönnie. Előtte attól is szokott hányingerem lenni.

A terhesség esélyes így?


Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem.



2023. febr. 28. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a fogamzásgátló sem biztosít 100%-os védelmet, de azért elég kicsi az esélye, hogy teherbeesel. Ilyen korán még nem igazán vannak terhességi tünetek, a hányinger is inkább a 6-7. héten kezdődhet, szóval én ezt egyelőre kizárnám.
2023. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nagyon szerencsétlenül jött ez össze. :(

Remélem igazad lesz. Hányingerem már nincs. Hasam fáj. Remélem vasárnap megjön. Addig idegeskedhetek még.

2023. márc. 2. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű ezt írni, de azért próbáld meg ne túlidegelni magad, mert a végén még amiatt fog késni esetleg. :)
2023. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megjött ma. Szerintem megnyugodhatok.

Köszönöm a kedvességed. :) Ritka itt az oldalon, hogy nem lehurrogják az embert.

2023. márc. 6. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen tudom sajnos én is tapasztaltam.. ha ők ettől boldogok, akkor egészségükre :)
2023. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!