Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta reggelente iszonyato...

Napok óta reggelente iszonyatos hányingerre ébredek és délelőtt nem is nagyon múlik el, de sokszor van hogy este is előjön. Semmi más bajom nincs, de ezt mi okozhatja? Terhesség kizárva és nem eszem mást sem és máskor sem, mint szoktam.30/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Vírus van, sztem az okozza.
2009. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapja tart.
2009. dec. 26. 18:19
 3/6 anonim válasza:
39%
Hát menj el orvoshoz,az majd megmondja!
2009. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon hasznos válasz volt....


Amúgy voltam orvosnál, de nem tudta az okát. Esetleg akinek volt hasonló, rájött hogy mitől volt és mitől múlt el?

2009. dec. 26. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
gyomorgyulladasom voltakkor volt ez 4honapig,csak napi 1-2-3szor hanytam is...de okozhatja stressz,szorongas, es depresszio(nekem utobbi 2 egy eve fenn all!!! 21/L
2009. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban lehet idegi eredetű, ha nincs más probléma. Nekem gyakran sikerül produkálni.

A másik nagyon valószínű magyarázat a reflux. Próbálj ki valami antacidot (Rennie, Talcid, Dr.Stomi, Maalox, Remegel, stb.), ha elmúlik, akkor a háziorvos vagy egy gasztroenterológus segít.

Borsmentás cukorka némileg enyhítheti a hányingert.

2009. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!