Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta reggelente iszonyato...

Napok óta reggelente iszonyatos hányingerre ébredek és délelőtt nem is nagyon múlik el. Semmi más bajom nincs, de ezt mi okozhatja? Terhesség kizárva és nem eszem mást sem és máskor sem, mint szoktam.30/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyébként szoktál-e reggelizni, de mindenképpen kellene egy pirítóst vagy valami szilárdat enni, mielőtt elindulsz otthonról. Lehet, hogy továbbra is így ébredsz, de délelőtt el kell múlnia. Ha ez az állapot tartós, akkor felkeresnék egy orvost de legelőször mindenképp végiggondolnám mégegyszer a terhesség dolgot (tudod, csak akkor 100%, ha nem voltál senkivel).
2009. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A terhesség tuti kizárva, több mint egy éve nem voltam senkivel. Ez azért elég biztos védekezés, nem?:)))

Szoktam egy szelet pirítóst vagy pár darab kekszet enni, hogy egyáltalán be bírjak menni dolgozni, de így sem múlik el:(

2009. nov. 8. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is meg kell bizonyosodni pár dologról. Pl. A munkahelyedre szívesen mész-e be reggel, vagy szorongva, rosszkedvűen. Van-e olyan dolog ami erős stresszt vált ki belőled a hétköznapokban, esetleg visszatérő problémák. Mert ha igen, akkor előfordulhat, hogy egy rád negatívan ható dolog miatt van a panaszod. A stressz nagyon gyakran kihat a gyomorra és az emésztő szervrendszer más részeire. Másik dolog amit megkérdeznék, helyesen táplálkozol-e és nincs-e gyomorfekélyed? Nem a legrosszabbra kell gondolni, hanem az ún. tavaszi-őszi gyomorbetegségekre. Egyes embereknél tavasszal és ősszel vannak olyan időszakok, amikor hányingerük van. Mindenesetre ha ez a helyzet továbbra is fennáll, mindenképpen keress fel egy orvost és vizsgáltasd ki magad. Remélem tudtam segíteni. Jó egészséget Neked!

2009. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!