Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyas a nemvárt előtt?

Folyas a nemvárt előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nektek milyen folyásotok volt amikor a nem várt előtt voltatok? (gondolok itt:állagra, színre, mennyiségre vagy esetleg olyanra akinek nem volt)

2023. febr. 28. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Fogalmam sincs, nem voltam rákattanva, csak élveztem az életet. Aztán nem jött meg, így teszteltem.
2023. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De jó neked :)
2023. febr. 28. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
És neked miért nem jó? Miért kell ennyire figyelned magad? Mi lesz ettől jobb neked?
2023. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Könnyű olyannak mondani akinek rögtön sikerül, ha több ideje próbálkoznál nem hiszem hogy nem figyelnéd magad
2023. febr. 28. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Elhiszem hogy figyeled magad, csak tisztázni kéne fejben, hogy semmi értelme. Nem fogsz könnyebben/hamarabb teherbe esni tőle, csak az idegeidet túráztatod.
2023. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Egyik gyerekemnél semmi nem volt, szaraz voltam, mint a sivatag. Fájt is. Másiknál meg olyan bő folyásom volt, a tisztasági is majdnem keves volt.


Egyáltalan nem figyelgettem magam, csak mivek kind a 2 fura volt, ezért jegyeztem meg. Egyebként sima mensik elött is tapasztaltam ilyeneket.


Ez egyaltalán nem mérvadó teherbeesés szempontjából.

2023. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2023. febr. 28. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Én első után folyton azt hittem, hogy megjött, mert erős, vizes folyásom volt. A másodiknál olyan volt, mint normálisan a ciklus végén. Nem kifejezetten száraz, de nem is folyt ki semmi.
2023. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm🙏🏻
2023. febr. 28. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Én rögtön érzékeny lettem gombákra, bacikra, pedig előtte nem volt jellemző a fertőzés. Szóval bő folyásom volt. És ez vissza-vissza térően az egész terhességemet végigkísérte :/
2023. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!