Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még kizárt, hogy terhesség...

Ez még kizárt, hogy terhesség jele legyen, ugye?

Figyelt kérdés

Naiv kérdés, nézzétek el, csak jó lenne azt hinni, hogy mégis.

16-án volt a menzeszem utolsó napja. 19-én, 23-án voltunk együtt. Ovuláció a naptár szerint 27-en volt, de nem tudom pontosan.

Hétvégén borzasztó hányingerem volt, fájt a fejem folyamatosan, pedig az utóbbi hónapokban nem jellemző rám. Ma is eléggé szédülök, hányingerem van, és nagyon gorcsolt a hasam, fáj a fejem. Nagyon fáradtnak érzem magam, aludni viszont nem igazan tudok. 13-an kell megjonnie, addig semmikepp sem szeretnék tesztelni, csak ha esetleg késik, de ilyen korán lehet esetleg terhességi tünet, vagy valami más lesz?



2023. márc. 1. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem lehet még.Inkább valami vírus.
2023. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ez terhességtől legyen. 27e 2 napja volt… még a beágyazódás se történt meg, ha esetleg sikerült
2023. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy a beágyazódás,de oda se ért még a petesejt a méhüregbe.Ez 8-10 napig tart.
2023. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindezzel tisztában vagyok, mégis képes voltam megkérdezni.

Köszönöm a válaszokat :)

2023. márc. 1. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Front van. En is erzekeny vagyok ra, engem is meg szokott viselni neha. Nem mindig egyebkent, nem tudom mitol fugg.
2023. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintetek a 27-i peteéréshez nem túl távoli a 23, főleg a 19-e? Régen olvastam, hogy akár 5 napig is életképesek a spermiumok, de manapság már inkább a 48 óra dívik ahogy látom.
2023. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 27-én volt az ovu, teszteltem szóval tuti. De én semmit nem érzek, még nagyon korai lenne. Előző hónapban ovu után egy héttel éreztem hasszurkát, és nagyon örültem, hogy valószínű sikerült, plusz szédültem is többször utána. De persze nem sikerült a baba, így valószínű csak beleképzeltem már mindenbe mindent, mert annyira akartam hogy sikerüljön. Na de talán majd most. Drukkolok neked is :)
2023. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 27-en is együtt voltunk, csak azt nem írtam le, mert előtte is rosszul voltam, így azt ebből a szempontból nem tartottam fontosnak :)


#7 köszönöm:)

2023. márc. 2. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh, még nagyon messze van az a nem várt menzi, ez nem lehet még terhestünet. Egyébként hétvégén rohadt nagy front volt, nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, a gyerekemet is megviselte, szerintem te is csak az időt érezted.

Mi sem aludtunk.

2023. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lett végűl baba ❓❓
2023. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!