Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szirintetek utalhat terhességr...

Szirintetek utalhat terhességre vagy csak szimplán menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok, párommal néhány hónapja rajtavagyunk a baba projekten. Február 18korul volt peteérésem, elottevalo nap voltunk együtt. Kb 8 napra rá elkezdtem puffadni, a nyák ilyen testápóló jellegű volt majd vizesebb. Nehany napja a mellem is faj es feszül, a hőm. is megemelkedett kicsit, páromnak is feltűnt. 2nappal ezelott éreztem egy szúrós fajdalmat a méhemnél majd elmult. De tipikus koraterhes tüneteim vannak szerintem. Állandóan kimerült is vagyok. DE! Ma dél körül elkezdtem görcsölni és mintha megjött volna. Pisiléskor tobb élénkpiros vér van de a betéten inkább csak barnás és nemsok. Viszont 4nap múlva kellett volna megjonnie hivatalosan, mindig ilyen 29napos ciklusaim vannak. Akartam tesztet csinálni ha nem jon meg első nap, de igy...hogy 4nappal elotte..elsirtam kicsit magam. Mit gondoltok? Lehetséges hogy csak "emlékezett" a szervezetem? Vagy beágyazódási vérzés lenne csak erősebben?


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is :))



2023. márc. 1. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megjött. A beágyazódás nem járna piros vérrel.
2023. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
_NINCS_ olyan, hogy "emlékezik a szervezet".
2023. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódási vérzés elég ritka és nem jár 2 cseppnél több vérrel.

Csinálj egy tesztet, ha a tüneteid terhesség miatt vannak, akkor a teszted pozitív lesz. De inkább csak meg fog jönni szerintem.

2023. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az a ritka eset akinek van beagyazodasi vérzése.


3 terhességem volt eddig (egy sajnos vetéléssel végződött)


Mind a 3 esetében volt vérzés. Egyszeri. Nem élénk vörös, inkább barnás. Kitöröltem, véres lett a papír, azt hittem meg fog jönni. Betettem egy betétet, de azon utána már semmi nem volt.


Az első alkalommal konkrétan nem is hittem el én sem, hogy ez az.. aztán a második terhességnél már majdnem biztos voltam, hogy 'na.. ez az'

A harmadiknál meg már kb biztos voltam.


De ahogy írtam, csak a papíron és csak egy alkalommal. Nem napokig.

2023. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nagyon úgy néz ki hogy nem sikerült akkor. Mindenesetre, megvárom még hogy ez meddig tart. Ha pl holnapra elmulik es nem lesz tobb akkor csinálok egy tesztet, remélem következő alkalommal összejon :)

4/4.. sajnalom a vetélésedet. Hallottam már en is sokmindent, hogy pl egykét napig vérzett menzesz szeruen valaki, elmúlt aztan pozitív lett. Majd kiderül nemsokára

2023. márc. 1. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:

4.vagyok, Köszi a kedves szavakat.

Egyébként nekem ez a vérzés kb mensi elott 3-4 nappal volt mindig, ha ez számít.



Ééss nekem is van egy bnőm akinek pár napig tartott és "időben" jött meg, és azt is hitte, hogy megjött, de gyanús volt neki és aztán pár nap ilyen maszatolós vérzés után mégis csak csinált egy tesztet és kiderült hogy kismama. Meg is született már a kisfia.


Végülis egy teszt nem olyan nagy dolog, de ha mégsem, akkor se keseredj el.


Én szorítok

2023. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most ez kicsit még bennem tartja a reményt :) Végülis még csak pár hónapja próbálkozunk, úgyhogy nincsen gond.
2023. márc. 1. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Butaság aki azt írta hogy a beágyazódás nem jár vérzéssel,pont hogy pecsételő vérzéssel jár mikor beágyazódik.
2023. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Már akinek. Egyáltalán nem általános dolog.
2023. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menstruáció lett a vége kérdező?
2023. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!