Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szirintetek utalhat terhességr...

Szirintetek utalhat terhességre vagy csak szimplán menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok, párommal néhány hónapja rajtavagyunk a baba projekten. Február 18korul volt peteérésem, elottevalo nap voltunk együtt. Kb 8 napra rá elkezdtem puffadni, a nyák ilyen testápóló jellegű volt majd vizesebb. Nehany napja a mellem is faj es feszül, a hőm. is megemelkedett kicsit, páromnak is feltűnt. 2nappal ezelott éreztem egy szúrós fajdalmat a méhemnél majd elmult. De tipikus koraterhes tüneteim vannak szerintem. Állandóan kimerült is vagyok. DE! Ma dél körül elkezdtem görcsölni és mintha megjött volna. Pisiléskor tobb élénkpiros vér van de a betéten inkább csak barnás és nemsok. Viszont 4nap múlva kellett volna megjonnie hivatalosan, mindig ilyen 29napos ciklusaim vannak. Akartam tesztet csinálni ha nem jon meg első nap, de igy...hogy 4nappal elotte..elsirtam kicsit magam. Mit gondoltok? Lehetséges hogy csak "emlékezett" a szervezetem? Vagy beágyazódási vérzés lenne csak erősebben?


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is :))



2023. márc. 1. 18:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az előző ciklusomban megjott végül. Most viszont sikeresen pozitívat teszteltem, tegnap reggel. Úgyhogy nagyon izgatotak vagyokunk es boldogok😊😊 2hét múlva megyek dokihoz is
2023. márc. 26. 01:32
 12/12 anonim ***** válasza:
azt hogy csináltad? azt írod február 18an volt peteeresed.. kb 29napos a ciklusod.. ezek alapján a kérdés kiírása után jött meg pár nappal.. mondjuk 3.. és akkor ma kb a 23.napon vagy.. azt hogy csinaltad, hogy + a teszt?
2023. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!