Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menszeszem, de barnàzo...

Késik a menszeszem, de barnàzok, még lehet baba?

Figyelt kérdés

Más barnàzott mikor terhes lett?

Igazából 2 napja késik. Én még nem akarokt tesztet csinálni feleslegesen...

Vagy ha barnázok akkor nincs esély?



2023. márc. 2. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Á dehogy. Véletlenül se tesztelj. A Mari meg az Erzsi válasza sokkal megbízhatóbb. Majd ha szülsz, akkor se indulj el a kórházba, inkább ide írd ki.
2023. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt megjósolni senki sem tudja így bemondásra. Tudod, a terhességi tesztek ezért léteznek.
2023. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tesztet akkor csinálunk amikor késik a menstruáció.


Te meg idézem "Igazából 2 napja késik. Én még nem akarokt tesztet csinálni feleslegesen"


Ebben semmi logika nincsen!


Babát szeretnél ? Késik ? Nem csinálsz tesztet mert azon a párszáz ft-on múlik ?

Ha barnázol és van terhesség,akkor doki ,aki esetleg ha nagyon szeretnèd ,és nem érzed feleslegesnek ír neked mondjuk progeszteront..😏🤦

2023. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha barnázol azt is jelentheti, hogy terhes vagy, de alacsony a progeszteron szinted. Ha azt szeretnéd,hogy a terhesség fennmaradjon, akkor azonnali hatállyal irány a doki. Ha még napokig nem mész és nem kapsz progi pótlást, el fog menni a baba.
2023. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az alhasam is most már görcsölt egész délután, szóval szerintem meg fog jönni.
2023. márc. 2. 16:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Alhasi görcs gondolom nincs terhességnél. :/
2023. márc. 2. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
De, van.
2023. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát megjött. :D :(
2023. márc. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!